Relaxační víkend pro ženy

Volný čas

Pojeďte s námi za chvílema odpočinku, radosti a nazbírání sil... To nejlepší, co zatím Institut pro ženy vytvořil ve svých kurzech je poskládáno do jednoho víkendu. Odložte starosti, děti, partnerské i pracovní vztahy a přijďte se posílit, léčit i zkrášlit do přírody nádherných Beskydských hor do hotelu Visalaje.

Účinkují

Co budeme dělat?

Naše skupina se naučí pracovat se svou energií, užije si blahodárné účinky meditace, která osvobodí Vaši mysl od všedního života a dopřeje Vám nevšední zážitky. Naprostou volnost dáte svému tělu a duši v bubnovacím kruhu, kde uvolníte nejen nahromaděné emoce, ale bude to nesmírný neuvěřitelný zážitek... Naučíte se pročišťovat své emoce prostřednictvím základních typů úderů do velkých afrických jembee bubnů. Jak zharmonizovat život podle ustavení nábytku a zvelebení příbytku se dozvíte v kurzu Feng sui. Příjemným odreagováním z práce na sobě bude italská příchuť workshopu přípravy domácí kávy, kde se naučíte triky italských mistrů, jak připravit opravdu vynikající espresso, cappuccino a zajímavosti o kávě. Energetický kruh a další metody přílivu energie a sklidnění mysli budou součástí celého pobytu.

Co ještě můžete získat?

Na konci pobytu budete nalazena na neuvěřitelný příliv pohody, energie a spokojenosti sama se sebou. Navíc, v průběhu pobytu můžete využívat služeb masérky léčivých klášterních thajských masáží Ing. Renaty Ptáčníkové za 600 Kč/1,5 h nebo si nechat na míru vytvořit numerologický profil známé numeroložky Světlany Ličkové, která bude také celou dobu s námi.

Zatím jsou volná místa, o počtu dalších míst Vás budeme informovat, je třeba se hlásit co nejdříve.

Nutná rezervace emailem: rezervace@institutprozeny.cz. tel: 774 477 303

Termíny