Brdský kos s Vladimírem Čechem a výstava módy na zámku Mníšku

Výstava, Volný čas, Hudba, Pro děti

Brdský kos sVladimírem Čechem a výstava módy na zámku Mníšku

 

11. ročník pěvecké soutěže pro děti a mládež shercem Vladimírem Čechem a herečkou a zpěvačkou Zorou Jandovou se uskuteční vsobotu 28. května od 14 hodin na nádvoří zámku Mníšku pod Brdy. Podrobnější informace na www.zamek-mnisek.cz.

Při této příležitosti zámek Mníšek opět zpřístupňuje výstavu módy na panenkách Barbie. Komentovaná prohlídka vám umožní nahlédnout do zajímavostí vývoje módy během různých období a stylů. Dozvíte se, co se nosilo vgotice i vbaroku, jaké účesy musely unést dámy na hlavách vdobě rokokové nebo včem se chodily koupat na plovárnu před 130 lety. Prohlídky se konají vsobotu 28. i vneděli 29. května od 10:10 do 15:40 hodin.

Návštěvu výstavy módy lze časově navázat na klasické prohlídky zámeckých interiérů, trasy sreprezentačními i se soukromými pokoji. Dále nabízíme možnost příjemného odpočinku vzámeckém parku sfontánkami nebo posezení a občerstvení na nádvoří.

 

Přijďte si poslechnout malé talenty, projít se staletími na výstavě módy a udělejte si příjemný výlet do krásného prostředí nedaleko Prahy!

Termíny