Suzanne Vega

Hudba

Suzanne Vega / Vinařství BALOUN, Velké Pavlovice

 

Nebývá tak časté, aby světoznámé hvězdy současného hudebního nebe koncertovali jinde než ve velkých městech naší republiky. Po několika letech spolupráce se podařilo umělecké společnosti Solis Art z Vrbice pozvat proslulou americkou písničkářku Suzanne Vega do jednoho z malebných měst jihu Moravy, do Velkých Pavlovic.

 

Její koncert se uskuteční v rámci pilotního ročníku mezinárodního hudebního festivalu IN MUSICA VERITAS, který Solis Art připravuje a který přinese ještě několik zajímavých uměleckých překvapení na zajímavých místech jižní Moravy.

Pro koncert Suzanne Vega zvolili místo více než typické - vinařství a to ne ledajaké. Vinařství Radka Balouna ve Velkých Pavlovicích patří bez nadsázky mezi světovou špičku, o čemž svědčí řada vítězství a medailí z prestižních světových výstav. Dlouhou dobu je dodavatelem vín např. na Pražský hrad ke státním návštěvám.

 

Červencový večer zde strávený vám poskytne nejen zážitek z vynikající hudby, ale součástí akce je i degustace vín a beseda u cimbálu, tedy večer zcela moravský až na onu jednu milou hvězdnou výjimku.

 

Koncert proběhne na nádvoří vinařství a vystoupí zde také Neznámý písničkář a kapela November 2nd. Suzanne Vega bude pak doprovozena svým dlouholetým kolegou a kytarovým kouzelníkem Gerry Leonardem, který hrál s těmi nejznámějšími světovými hudebníky z oblasti popu, rocku i folku.

 

od 19 hod. předkapely

  • Neznámý písničkář Vít
  • NOVEMBER 2nd

ve 21 hod. koncert

  • Suzanne VEGA

 

* Omezená kapacita 300 míst *

 

Rezervace a prodej lístků:

 

Lucie Břoušková

lucie@solisart.cz

tel: 519 430 011

mobil: 720 562 590

 

 

základní vstupenka za 1.500 Kč obsahuje:

 

* volnou ochutnávku vína moravských pomazánekod 19 hod. do ranníhokuropění

* autogramiáduSuzanne Vega

* besedu u cimbálu

* a k tomu láhev vína s sebou

 

 

Účinkují

Suzanne Vega, Neznámý písničkář, November 2nd

Kontakty

www.solisart.cz

Termíny