Rock Hill Jolly Joker & PBU Marxova Tchýně Nitrocel

Hudba, crossover, punk, big-beat
Zveme vás na slavnostní přejmenování a odhalení nového loga za účasti dramaturga původního Rock Hillu Libora Bálka, který vám také řekne (nejen on ) pár slov o starém Rock hillu a Ostravské hudební scéně let minulých.Těšit se samozřejmě můžete i na skvělý koncert, který na takové akci nemůže chybět.
Zahraje kapela, která v Rock hillu hrála 4.10.1991 MARXOVA TCHÝNĚ,.
Proběhne i výstava nějakých fotografií a materiálů spojených s Rock Hillem . Pokud jsi sám majitelem nějakých takových materiálů nebo jen zážitků doraz se o to podělit snáma u píííva..
Bude aj jakésik to občerstvení a tombola !!

Bohatý program chudých kapel zajistí :

Marxova Tchýně punk / Ostrava
http://bandzone.cz/marxovatchyne
https://www.youtube.com/watch?v=cSfTgdDM4i4
https://www.youtube.com/watch?time_continue=1472&v=jzdMrWQ8-EU

Jolly Joker & P.B.U. crossover / Praha
http://bandzone.cz/jollyjoker
V roce 1991 vzniká band Jolly Joker and The Plastic Beatles of the Universe. Zakládajícím členem je Petr Kumandžas, do té doby (od roku 1988) člen nejvýznamnější kultovní kapely 70. a 80. let Plastic People of the Universe. V té době omlazená formance vystupovala pod názvem Půlnoc, aby pak tento soubor mohl (ilegálně) absolvovat 3 světové turné, především v USA a západní Evropě a zde následně natočit CD City of Hystery (BMG Arista Records).
Koncem 80. let kapela v sestavě Petr Kumandžas (zpěv, basová kytara), Jiří Egrt (sólová kytara), Ivan Pelíšek (bicí) vystupovala pod názvem Egypt a natočila demo – psychedelický vinyl se stejnojmenným názvem Egypt.
Následně vzniklá kapela Jolly Joker and The Plastic Beatles of the Universe raketovým startem slaví úspěchy nejen doma ale i v Evropě. Debutové album Heavy, Funky, Boxing n' Roll (1992), ve svém stylu revoluční deska, ovlivnila generaci nově vznikající hudební scény po pádu komunistického režimu. Od roku 1992 se Jolly Joker & P.B.U. stává stálicí na klubové scéně i scéně festivalové.
V roce 1995 vydává CD Pro-Tlak (Indies records) s více hardcoreovou podobou proti první desce H.F.B.R.
V období od roku 1998 až do roku 2003 kapela koncertuje, nicméně řeší se různé personální změny. Návrat do undergroundu, kde pracuje na konceptu desky Welcome to da East Block, která vychází v roce 2005 pod vlastním labelem Akathist.

Ostravská kapela, která v současné době pracuje na nové desce.
Na koncertě představí nové skladby a možná i nové cd hahhahaa
Nitrocel big-beat-punk / Ostrava
http://bandzone.cz/nitrocel
Termíny