Gipsy Kings Tour 2011

Hudba

Věhlasná francouzská kapela Gipsy Kings, vycházející ztradic flamenca, se letos opět vydává na cesty po světě. Respektive, dá se říct, že plynule navazují na předešlou šňůru koncertů 2010/2011. První koncert aktuální Tour 2011 odehráli 9. dubna vBukurešti, odtud pokračují po Evropě a severní Americe. 7. května se chystají na koncert vmaďarské metropoli Budapešť, kam se za nimi mimo jiné vypraví i pořadatelé brněnského koncertu. Vrámci turné navštíví celkem 25 měst a její zatím závěrečný termín se uskuteční 21.10. v Hale Rondo vBrně.

Osmičlenná kapela, mezi jejíž největší hity patří např. Bamboleo, Volare, Baila Me, Allegria, Bem, bem, Maria, Djobi, Djoba či Soy, se do Česka vrací po 4 letech, naposledy jim tu tleskali návštěvníci festivalu Colours Of Ostrava 2007.

Program vystoupení tvoří průřez jejich více než dvacetiletou kariérou, během které vydali 18 desek včetně výběrů největších hitů. Na kontě mají více než 20 miliónů prodaných desek, natočili dva hudební filmy a v dalších filmech zněla jejich hudba (např. v kultovním snímku Big Lebowski - cover verze písně Hotel California). Zatím poslední album vydali vroce 2006 - deska se jmenuje Pasajero.

Na co víc se mohou návštěvníci brněnského koncertu těšit?

Gipsy Kings vBrně nevystoupí sami, součástí programu bude také předkapela, kterou si bude kapela sama vybírat. Sledujte proto aktuality na webu www.brnokoncert.cz, kde bude informace uveřejněna.

Vystoupení podpoří také speciální projekce, o které se postará firma T-servis. Ta bude zajišťovat kromě celé show také kvalitní ozvučení koncertu. Vminulosti měla firma T-servis na starosti např. koncert Madonny, Pink či Deep Purple.

Vstupenky lze zakoupit vsíti Ticketportal od 690,-.

Infolinka: 541240623

Termíny