Tenerife, dovolená na Kanárských ostrovech

Volný čas, Sport, Turistika

Celoroční dovolená na nejkrásnějším ostrově z Kanárských ostrovů - Tenerife, který je právem nazýván ostrovem věčného jara. Tešit se zde můžete na krásné exotické pláže s černým pískem, banánové plantáže, spoustu sluníčka a pohody.

Nabízíme pronájem vily v malebném městečku Callao Salvaje na jihu ostrova. Vila má kapacitu až 6 osob a její týdenní (7 nocí) pronájem stojí pouze 16.800,- Kč. Navíc pobytu zdarma zapůjčíme luxusní auto BMW (běžná cena 400 euro/týden), takže můžete procestovat celý ostrov, podívat se pod nejvyšší horu Španělska Pico de Teide (3718m), podívat  se na nejkrásnější pláže a spoustu dalšího.

Vila je velice komfortně vybavena: kuchyně s kompletním příslušenstvím, LCD televizor, PC + wifi,  2x ložnice + 1x menší ložnice, 2x WC a sprcha, venkovní bazén, pergola s posezením a grilem.

Pobyt zajištujeme po celý rok, délka se dá samozřejmě po domluvě prodloužit. Vyberte si termín který chcete a pokud nebude obsazen, můžete s chutí vyrazit! Letenky rádi zajistíme (cena cca 4.000,- Kč za zpáteční letenku).

Více informací naleznete na www.activedays.cz/nabidka-zajezdu/tenerife-ostrov-vecneho-jara   info@activedays.cz   anebo Vám je rádi sdělíme na telefonu: 725 391 705

Termíny