Posezení u cimbálové muzika a ochutnávka vín

Volný čas

Dovolte, abychom Vás pozvali na zahradní akci u nás v Hostinci u Vlachů. Jedná se již o tradiční akci s velkobílovickým vinařem Stanislavem MÁDLEM a cimbálovou muzikou Antonína Stehlíka.

Jen krátce pro představení pro ty, kteří na takové akci v Jamném ještě nebyli a měli by chuť přijet a zúčastnit se:
Stanislav Mádl je vinař s příjemným "moravským" osobitým humorem, který vytvoří domácí atmosféru a ochutnávky v jeho přítomnosti jsou velkým zážitkem pro všechny přítomné. Jeho vína jsou ve velké většině v kvalitativní skupině "pozdní sběr" a jak to již na degustacích bývá, měl by být zastoupen jeho kompletní sortiment, což tvoří cca 14 druhů vín. Jak jsem již nastínil výše, samotnou degustaci povede pan Mádl osobně. Akce začne v 19hod., čili kdo bude mít zájem zúčastnit se řízené degustace, neměl by tedy meškat a přijít včas. Ovšem samozřejmě je možné přijít i po degustaci jen na cimbál a jen na "nějakou tu lahvinku". Celý večer bude možné zakoupit si za velice výhodné ceny víno domů a to v množství, které bude aktuálně k dispozici.
Cimbálová muzika v podání mladých hudebníků, bude již tradičně tvořit doprovod degustace a následně bude po zbytek večera zpříjemňovat pobyt všem přítomným moravskými lidovými písničkami.
Aby návštěvníci a hosté nekoštovali na prázdný žaludek, bude k dispozici girl s tradiční vepřovou kýtou a na finské pánvi se budou grilovat šťavnaté kuřecí steaky.
Zbývá si tedy jen přát, aby vyšlo počasí.
Rezervaci míst, se kterou není radno otálet, je možné již nyní hlásit na e-mailu cimbal@hostinecuvlachu.cz , nebo na tel. č. 549427001, 603220247.
Na samotný závěr nezbytné "technické" údaje: začátek akce je v 19.00hod. Vstupné pro degustující (v jejichž ceně jsou již zahrnuty vzorky vín) bude činit 170,-Kč, pro ostatní (doprovod, řidiče, nezletilé a další) to bude 70,-Kč.
Těšíme se na Vaši návštěvu!

Účinkují

Cimbálová muzika Antonína Stehlíka ze Znojma
Stanislav Mádl - vinař Velké Bílovice

Termíny