lekce Hodnocení a vady vín - VINNÁ ŠKOLA

Volný čas

Srdečně zveme všechny milovníky Srdečně zveme všechny milovníky a milovnice dobrého vína na lekci ve vinné škole s názvem Hodnocení a vady vín, která se uskuteční v sobotu 21.5.2011 od 19h u nás ve vinném sklípku U žíznivého mnicha na Pekařské 70 v Brně.

Lekce je vhodná pro všechny. kteří by rádi zjistili, jak se boduje na výstavách a soutěžích vín. Během večera také ochutnáte i nějakou tu 'vadu' například oxidaci či 'myšinu'. Z mého pohledu je ale hlavní atrakcí večera tzv. trojkový paměťový test, kde si sami prozkoušíte vaše chuťové pohárky a zjistíte, jak úspěšný byste byl (či byla) degustátor! :)

Dvouhodinovým výkladem vás bude provázet certifikovaný sommelier pan Jan Sekanina. V průběhu večera přechutnáte 8 vzorků kvalitních vín z Moravy a na závěr i pár vín s vadou. V ceně je také i malé občerstvení (v podobě sýrů, pečiva, čokolády či oliv), které bude podáváno k ochutnávaným vínům.Cena vstupenky je 250,-Kč. Nutná předchozí rezervace na skolaumnicha@seznam.cz. Další info na: www.uziznivehomnicha.czPřijďte strávit přijemný sobotní večer nad sklenkou vína ve stylovém sklípku v centru Brna!Těšíme se na vás.Veronika Svobodová


Vinný sklep "U žíznivého mnicha"
Pekařská 70, Brno
www.uziznivehomnicha.cz
Vinná škola - Veronika Svobodová: 774 658 241 nebo 737 725 268


Účinkují

pan sommeliér Jan Sekanina

Termíny