SOUTĚŽ ELITE MODEL LOOK BUDE HLEDAT NOVÉ TOPMODELKY V NÁKUPNÍM CENTRU OAZA KLADNO

Volný čas

Vúterý 10. května od 15 do 18 hodin proběhne vnákupním centru OAZA Kladno celosvětově známá soutěž hledající nové hvězdy modelingového mola, Elite Model Look. Soutěž je určena pro dívky, které měří nad 170 cm a je jim mezi 13 a 22 lety. Odpolednem provede Simona Krainová, která nejenom budoucím modelkám, ale i široké veřejnosti díky svým hostům předvede, jak se o sebe starat avyzdvihnout svoje půvaby. Po skončení akce proběhne autogramiáda Simony Krainové.

 

„Casting na modelky Elite Model Look se vnašem nákupním centru koná letos poprvé. Doufáme, že některá zdívek zKladna a okolí, která absolvuje první casting právě vnašem obchodním centru, se stane topmodelkou známou ze stránek módních časopisů," uvedl Viktor Honke, ředitel nákupního centra OAZA Kladno.

 

Odpolednem provede Simona Krainová, která za pomoci profesionálních kadeřníků a vizážistů poradí, jak se nejlépe starat o vlasy, pečovat o pleť a jak se nejlépe nalíčit.

 

Soutěž Elite Model Look vznikla vroce 1983 a po celém světě vyhledává nové a zajímavé tváře promodeling. V České republice a na Slovensku se soutěž Elite Model Look organizuje od roku 1991. Objemem, kvalitou a profesionálním přístupem je dnes největší a nejprestižnější soutěží svého druhu nasvětě. Mezi známé modelky, kterým soutěž pomohla khvězdné kariéře, patří např. Cindy Crawford, Linda Evangelista, Tatjana Patitz a Karen Mulder. Kariéru začaly díky této soutěži také světoznámé modelky českého původu Petra Němcová, Denisa Dvořáková, Linda Vojtová či Hana Jiřičková. Každá vítězka národního finále se následně zúčastní finále mezinárodního. První tři finalistky mezinárodního finále mají garantovanou smlouvu sagenturou Elite vhodnotě 75 tisíc, 100 tisíc a 150 tisíc dolarů.

 

Termíny