Vítězné fotografie soutěže Koktejl Faktor v obchodním centru Olympia Teplice

Výstava

Obchodní centrum Olympia Teplice bude od pátku 6. května 2011 hostit putovní výstavu vítězných fotografií soutěže Koktejl Faktor. Návštěvníci obchodního centra sitak mohou nakupování ještě více zpříjemnit zhlédnutím velkoformátových fotografií přírody ztuzemska i vzdálených koutů světa.

 

Autoři snímků zachycujících krásy přírody jsou čtenáři magazínu Koktejl a mohli své snímky přihlásit do šesti kategorií: Na cestách po světě, Na cestách Česko a Slovensko, Fauna aflóra, Lidé vpohybu, Pod vodou - svět ticha a Makro. Fotografie prošly nejprve hlasováním veřejnosti na webových stránkách časopisu Koktejl a celkové vítěze pak vybrala odborná porota. Vítězná díla byla nejen publikována vmagazínu Koktejl, ale vydala se na putovní výstavu, která bude kvidění právě vobchodním centru Olympia Teplice.

 

Velkoformátové snímky přírodních scenérií i makrofotografie ze života flóry i fauny si mohou návštěvníci obchodního centra Olympia Teplice prohlédnout od 6. května do 29. května 2011. Výstava je pro všechny návštěvníky zdarma.

 

 

 

Základní informace o obchodním centru Olympia Teplice:

Obchodní centrum Olympia Teplice bylo otevřeno v roce 2002 a vroce 2008 rozšířeno o novou obchodní pasáž. Na celková ploše 37 500 m² nabízí svým zákazníkům téměř 80 obchodů a služeb (hypermarket, móda, obuv, sportovní móda a vybavení, drogerie, parfumerie, kůže a doplňky, klenoty a bižuterie, služby v oboru kosmetiky, kadeřnictví, oční optika, cestovní kancelář, lékárna a doplňky zdravé výživy, vybavení interiérů, nábytek, elektro, kavárny, italská restaurace, rychlé občerstvení, specializované prodejny s knihami, květinářství, dětský koutek). Kobchodnímu centru patří i čerpací stanice a mycí linka. Pravidelně se zde konají doprovodné zábavní programy, vystoupení a módní přehlídky.

Základní informace ospolečnosti Europolis:

Europolis Real Estate Asset Management

Skupina Europolis byla založena vroce 1990. Europolis Real Estate Asset Management spravuje investiční aktivity společností EBRD, AXA Investment Managers,Union Investment Real Estate aEuropolis AG vregionu střední avýchodní Evropy. Zabývá se akvizicí komerčních nemovitostí, developmentem asprávou nemovitostního portfolia. K základním firemním hodnotám patří profesionalita, špičková úroveň budovaných ispravovaných nemovitostí atransparentnost podnikání. Portfolio řízené společností Europolis tvoří vsoučasné době více než 40 projektů z oblasti kancelářských budov, nákupních center alogistických parků v České republice, Maďarsku, Polsku, Chorvatsku, Slovensku, Rumunsku, Rusku a na Ukrajině. Od 1. ledna 2011 se společnost Europolis stala součástí skupiny CA Immo Group.

O společnosti CA Immo

Společnost CA Immo byla založena v roce 1987. Investuje do komerčních nemovitostí (speciálně kancelářských budov) v Rakousku, Německu a východní Evropě. Akvizicí společnosti Europolis získala společnost aktiva v hodnotě cca 1,5 miliardy eur. Majetek spravovaný společností CA Immo činí od začátku roku 2011 více než 5 miliard eur, z toho aktiva ve východní, střední a jihovýchodní Evropě a Německu představují cca 40 %. Portfolio skupiny v České republice zahrnuje 230000 m2 pronajímatelné plochy v celkové hodnotě cca 440 milionů eur a to včetně pražských kancelářských budov Kavčí Hory Office Park, Danube House, Nile House, Amazon Court a Technopark. CA Immo je kótovaná na vídeňské burze od roku 1988 a vsoučasné době je obchodovatelných 90 % jejích akcií.

 

Pro více informací prosím kontaktujte:

Europolis Real Estate
Asset Management s.r.o.

Václav Jonáš
Head of Asset Management
tel.: + 420 233 109 322
e-mail: vaclav.jonas@caimmo.cz

www.caimmoag.com

DTZ

Lucie Kittlová

tel.: +420417 569 074

e-mail: lucie.kittlova@dtz.com

 

Crest Communications a.s.

Andrea Pitronová

Account Manager
tel.: + 420 222 927111

e-mail: andrea.pitronova@crestcom.cz

www.crestcom.cz

Termíny