ZUMBA® VÍKEND & AUTOGRAMIÁDA ZAKLADATELE ZUMBY BETA PERÉZE V GALERII HARFA

Volný čas, Hudba, Sport

V sobotu 7. 5. a v neděli 8. 5. vždy od 14 hodin se bude v Galerii Harfa cvičit i v Česku stále populárnější zumba. V sobotu od 16 hodin se v tomto obchodním centru uskuteční navíc také autogramiáda zakladatele zumby, Beta Peréze.

 

Zumba, spojení tance a fitness, vznikla v Kolumbii v 90. letech minulého století. Jejím zakladatelem je tanečník a choreograf Alberto „Beto“ Peréz, který vybudoval program kombinující mezinárodní hudbu s tancem s vidinou jediného cíle – aby bylo cvičení zábavnější. Zumba je slovo z kolumbijského slangu a znamená „rychle se hýbat a bavit se“.

 

Původně byly v zumbě znát především latinské rytmy jako je salsa, merengue, flamenco a samba, postupem času ji Peréz obohatil i o další hudební styly, například rock & roll, country, funk nebo indické rytmy. Hodiny zumby zajišťují vyškolení instruktoři na více než 110 000 místech ve více než 125 zemích.

 

Beto Peréz zahájí autogramiádu v Galerii Harfa v sobotu 7. 5. v 16 hodin ve 2 nadzemním podlaží.

 

„V sobotu před autogramiádou a v neděli vždy od 14 hodin se na 4 místech v Galerii Harfa bude nepřetržitě 120 minut cvičit zumba. Cvičení proběhne u obchodu bux.cz, před obchodem H&M, před hypermarketem Interspar a bude-li hezké počasí, pak také na střeše Galerie Harfa. Věříme, že si nejenom příznivci zumby nenechají tuto zajímavou příležitost ujít,“ uvedla marketingová manažerka Galerie Harfa Silvie Soukalová.

 

V Galerii Harfa si zájemci o svižný a zábavný pohyb mohou zacvičit se zkušenými instruktory zumby - Michalem Winterem, Nikolou Pařízkovou, Veronikou Vaňkovou, Martinem Hybšem, Sylvií Odlevákovou, Petrou Červeňákovou a Andreou Kvasničkovou.

Účinkují

zakladatel zumby Beto Peréz

Další dokumenty k akci

  
Termíny