Freeport kouzlí a válcuje nízké ceny!!!

Volný čas

 

Outletové nákupní centrum Freeport připravuje opět další mimořádně výhodné nákupní akce. Magický pátek, který se uskuteční 6. 5. 2011, znamená nejvýhodnější nakupování značkových kabelek, tašek a batohů ve vybraných obchodech jako NIKE, Adidas, Puma nebo i Calvin Klein, Corso Italia a další sneuvěřitelnou slevou 20% zoutletových cen. A pak se připravte na velké válcování značkových jeansů o víkendu 7. a 8. 5. 2011.

20% sleva zoutletových cen se vztahuje na značkové kabelky, tašky a batohy pouze v Magickýpátek 6. 5. 2011 a tyto výhodné nákupy Vám outletové centrum Freeport přináší ve značkových sportovních prodejnách jako Nike, Adidas, Puma, Alpine Pro, Reebok, O´Neil, Rossignol, Subform ale i vluxusních módních prodejnách jako Mexx, Calvin Klein, Corso Italia, Ciro a vmnohých dalších.

„Magický pátek, tentokrát ve znamení kabelek navazuje na předchozí magický pátek, který zase očaroval ceny značkových mikin. Magické pátky budeme vprůběhu celého roku připravovat stále, informovat o nich budeme především naše registrované zákazníky. Chcete-li tedy nakupovat vybraný sortiment za neuvěřitelně nízké ceny, není nic jednoduššího, než se zaregistrovat na našich www stránkách či na informacích přímo v centru.", uvedl David Bačovský, marketingový manažer centra.

Na Magický pátek navíc navazuje další výjimečná nákupní akce, která nabízí další sortiment centra za skvělé ceny. O víkendu 7. a 8. 5. 2011 budou totiž na Freeportu válcovány ceny značkových jeansů. Do akce se nyní zapojily i značky Mango, Calvin Clein, Corso Italia, Pietro Filipi, Tom Tailor, Gant, Gear, Levi´s, Marlboro Classic nebo třeba i Camel Active. „Válcování cen je u našich návštěvníků velmi oblíbená akce, protože značkový sortiment za podobné ceny nejde jen tak koupit. Do Magických pátků i Válcování se zapojuje stále více obchodů a značek. Návštěvníci si tedy mohou vybrat prakticky vkaždém našem obchodě.", doplňuje David Bačovský.

Více informací a registrace na www.freeport.cz

Freeport International Outlet

Freeport, první outletové centrum, které vzniklo vČeské republice, se nachází na bývalém hraničním přechodu Hatě u Znojma. Nájemní plocha českého Freeportu je 22000 m2. Návštěvníci mají na výběr zvíce než 200 světových značek v 70 obchodech. Freeport prodává značkovou módu za ceny, které jsou díky unikátnímu obchodnímu systému minimálně o 30 až 70 % nižší než v běžných obchodech po celý rok. Nízkých cen Freeport dosahuje tím, že značkové obchody zde nabízejí zboží z právě dobíhajících kolekcí nebo vzorky pro nadcházející sezónu.

Outletové centrum Freeport International Outlet v Hatích vybudoval mezinárodní koncern Freeport plc, který byl do roku 2007 obchodován na Londýnské burze. Od svého založení se společnost vypracovala až na místo předního evropského poskytovatele outletových středisek. Na podzim roku 2007 odkoupila všechny akcie koncernu skupina The Carlyle Group, jeden z nejúspěšnějších soukromých ekvitních investorů na světě.

Kromě centra vHatích na česko-rakouské hranici provozuje Freeport největší outletové středisko Evropy vhlavním městě PortugalskaLisabonu. Další outletové centrum Freeportu se nachází ve švédském městě Kungsbacka.

 

 

Účinkují

Nízké ceny

Termíny