Zumba fitness Park Hostivař a 70 Kč za neomezený jednorázový vstup do BBC Fitness! Veškeré fitness a wellness služby v soláriu fitness BBC Hostivař se slevou 82 % , akce koupit pouze přes slevomat

Výstava, Film, Divadlo, Volný čas, Hudba, Sport, Pro děti, Turistika

Udělejte něco pro své zdraví i krásnou postavu a využijte dnešní sportovní nabídku. Získáte jednorázový neomezený vstup do jakéhokoli klubu BBC Fitness po celé Praze!

BBC Fitness je největším a nejznámějším řetězcem fitness a solárií v Česku, kde spolehlivě získáte kondičku, novou formu i motivaci do dalšího cvičení.

Nabídku můžete využít ve všech klubech BBC po celé Praze. Každý z nich má specifickou atmosféru, od klubového prostředí v klubu na náměstí Na Stráži, až po největší fitness studio v ČR na Vinohradské, které má rozlohu 4500 m2. Všechny kluby poskytují vynikající zázemí, kvalitní vybavení a profesionální lektory.

S dnešním voucherem můžete využít jak fitness zázemí jednotlivých klubů, tak příjemné wellness centra, bazény i jednotlivé tréninkové hodiny. K těm patří například oblíbená Zumba, Power Yoga, ale i Cycling, Box, Body Styling nebo speciální Aerobic Dynamic Kickbox a mnoho dalších

Účinkují

 *akce další* akce* další *akce*

na

Slevovat.cz

Termíny