Veselý karnevalový parník II.

Divadlo, Volný čas, Hudba, Pro děti

U příležitosti oslav 5 let fungování Veselé kavárny si vás dovolujeme pozvat na veselou akci na brněnské přehradě!
Veselý karnevalový parník vypluje v neděli 12. června z přístaviště v Bystrci a pojede zhruba pod hrad Veveří a zpět (plavba bude trvat necelé 2 hodiny). Na palubě budou herci divadla Koráb, kteří nás provedou slovem, budou pouštět veselé písničky, organizovat malé soutěže a dětem vyrobí z balónků nejrůznější postavičky či zvířátka.
Cestou k hradu Veveří chceme nechat dětem čas pro vnímání zážitku z lodi i okolí, proto zábava bude organizována jen občas. Na cestě zpět se pak v podpalubí rozjede ta pravá karnevalová zábava, na kterou jste zvyklí z našich akcí ve Veselé kavárně.
Po celou dobu bude Vám i dětem k dispozici drobné občerstvení zdarma (koláčky, křupky a podobné pochutiny, dále pak čepované pivo i limonáda).
Parník odjede v 13:15 hodin přesně a do přístaviště se vrátí ve 15:00 hodin.
Odjezd obou parníků bude od bílé kotvy. Doporučujeme přijít o něco dříve, protože parník nemůže čekat na opozdilce a musí vyplout na čas.

Vstupenky budou v prodeji od soboty 7. 5. 2011 ve Veselé kavárně a jejich cena je 300,- Kč za dospělého a 250,- za dítě. Kapacita je z důvodu bezpečnosti a hlavně kvůli pohodlí účastníků poměrně omezená, proto s nákupem vstupenek neváhejte!

Účinkují

Divadlo Koráb

Termíny