Třebíčské slavnosti piva 2011. Do 6.5. 2011 zvýhodněné vstupné za 109 Kč!

Volný čas

 

Budou letos opět Třebíčské slavnosti piva? Odpovědi na tyto otázky jsou již vdnešních dnech zřejmé. Všechny pokusy o záchranu Slavností na Karlově náměstí přes vedení města neprošly, povedlo se jim tedy tradici na Karlově náměstí úspěšně přerušit. Letošní ročník se tak bude odehrávat na Zimním stadionu v Třebíči a jeho přilehlém okolí. Velké parkoviště za stadionem bude prostor pro hlavní tribunu a velkostany pivovarů. Jeden zvelkostanů bude také vprostoru před zimním stadionem. Vútrobách stadionu pak návštěvníci naleznou obrovskou pivnici pro několik tisíc lidí s pódiem ve svém středu. Pro promenádu, inspirovanou mnichovským Octoberfestem a tradiční prodej občerstvení všeho druhu bude využit prostor široké ulice pod stadionem.

 

V programu uvidíme hvězdy jako Davida Kollera s nejznámějšími hity skupiny Lucie (Černí andělé,Sex je náš, Amerika atd.) David Koller a skupina Lucie obdrželi na letošním udílení cen Anděl nejprestižnější ocenění a jsou tak vsoučasné době středem zájmu veřejnosti a médií. Dále vystoupí Helena Zeťová, Xindl X, Tomáš Klus a spousty dalších umělců zcelé ČR, včetně rockových kapel z našeho regionu. Na centrálním pódiu ZS zahrají největší světové hity skupiny Las Vegas a Hurikán. Skupiny, které po celé Evropě roznáší skvělou náladu svými vystoupeními.

 

I v tak krátkém časovém úseku pro Vás připravujeme TSP v nejvyšší kvalitě a s mnoha novinkami, které staronový prostor nabízí. Návštěvníci se do areálu dostanou dvěma vstupními branami umístěnými ve spodní a horní části ul. Kateřiny z Valdštějna. Pro návštěvníky bude zachován veškerý komfort a bezpečnost, aby se mohli vojedinělé atmosféře největšího pivního města na Moravě setkat se svými přáteli, tradičně ochutnat z desítek druhů piv, bohatého občerstvení a užít si spoustu zábavy a kulturních zážitků.

 

Pokud nezaváháte, máte jedinečnou možnost zakoupit si vstupenky na letošní Třebíčské slavnosti piva za zvýhodněnou cenu! Časově omezená cena 109,- platí pro první týden předprodeje, tj. vtermínu 29. 4. až 6. 5. 2011.

Můžete si tak vtomto týdnu zakoupit vstupenku za stejnou cenu jako loni. Ostatní dny předprodeje bude vstupné vpředprodeji ve výši 129,- Kč, na místě pak bude vstupenka o 40,- Kč dražší.

 

Více informací o zahájení předprodeje, orientační plánek, kompletní program, seznam pivovarů a všechny další informace najdete od 22.4. na www.slavnostipiva.cz

 

Těšíme se na Vaši návštěvu a děkujeme za podporu Slavností!

 

Účinkují

David Koller a band s hity Lucie, Tomáš Klus, Helena Zeťová a další

Termíny