Co vědět, umět a udělat pro rok 2012

Volný čas

Přednáška ukazuje na možnosti člověka jako jednotlivce, jaké změny může udělat. Jak otevřít a využít svůj vnitřní potenciál. Jedná se o ukázku možnosti opravy (korekci) svého stávajícího jednání, jde o možnosti niterné změny. Přednáška představuje praktické úkony, které může zájemce doplnit do svého denního režimu, aby realizoval svou změnu. Od vzdávání a od tvoření destrukčního programu k tvořívému láskyplnému jednání se sebou a se Zemí. Součástí přednášky bude část souboru doporučení, co vědět, co umět a co udělat..
Přednášející klade důraz na přítomnost a aktivní práci člověka v přítomnosti. Co se stane v budoucnosti (v r.2012) záleží na vkladu každého člověka v přítomném okamžiku.

 


  Přijďte na naše přednášky a setkávání na Panskou.  Pokud s sebou přivedete dalšího nového příchozího, který je u nás poprvé, máte vstup ZDARMA!!!  

 

 vstupné 150KčStudenti a důchodci mají vstup za 70 Kč, ostatní za 150.V ceně přednášky je občerstvení.  


Účinkují

Milan Bezoušek

Začal se zajímat o energie Země a objevoval souvislosti zdraví člověka a přírody. Zajímal se o fungování těla a jeho systémů. Poznal, že léčení nevede nutně k uzdravení. Uzdravování chápe jako plnou účast člověka na svém životě bez vzdávání. Začal intenzivně studovat a pracovat na svém zdraví. Navštěvoval dvouletý cyklus seminářů One Brain (jednotný mozek). Některé části cyklu absolvoval u tvůrců metody v USA. Propojil znalosti z psychologie, z vědy o zdraví, z fyziky a matematiky. Na základě zkušeností s klienty vytvořil metodu a systém Niterná osobní změna. Je specialista na řešení problémů na úrovni fyzické, mentální, emocionální a dalších, podle zájmu. Věnuje se tomu od roku 1997. Pomáhá klientům a zájemcům, aby mohli uskutečnit své sny, touhy, záměry a plány. Do takové míry a do takové hloubky, jak si sami určí.
Později vytvořil projekt pro manažery Niterný osobnostní management. V dubnu 2010 založil Institut pro management budoucnosti.
Vede osobní pracovní konzultace, učební pracovní dlouhodobé semináře Niterná osobní změna, přednáší. Nezabývá se léčením, věnuje se uzdravování.

Termíny