DJ párty Beauty Night v klubu Duplex

Volný čas, Hudba

God is a DJ?

Bývávalo!

 

DJskou bohyní je teď atraktivní a charizmatická DJ Nastia Beauty, která exkluzivně vystoupí v luxusním pražském klubu Duplex. Tuhle jedinečnou příležitost si prostě nemůžete nechat ujít!

 

Párty v klubu Duplex jsou legendární. Že jste tam ještě nebyli? Pak honem rychle klikejte a zajistěte si tak lístky na prestižní Beauty Night.

 

A pokud si chcete dopřát ještě větší luxus, kupte si rovnou tři kupóny, které je možné uplatnit jako VIP vstup. Za 447 Kč místo původních 999 Kč si tak vychutnáte welcome drink, celovečerní raut a exkluzivní výhled.


 

Program:

 

Duplex Beauty Night: 

  • 22:00 - 24:00 DJ Tony Angelo 
  • 24:00 - 03:00 DJ Nastia Beauty 
  • 03:00 - 06:00 DJ Brian

 

Požitek z hudební performance zaručí DJ Nastia Beauty, jedna z nejcharizmatičtějších DJs mezi ženami. I přes svůj nízký věk se dokonale orientuje v hudbě.

 

Když se její DJské umění navíc spojí se slovanskou krásou a pozitivní energií, kterou vyzařuje, úspěch je zaručen a není divu, že dnes patří DJ Nastia Beauty k nejžádanějším Djům současnosti.

 

Kromě ní se za mixážním pultem objeví i DJ Tony Angelo, kterého znáte z mnoha pražských podniků. Oblíbený je zejména v klubech Misch Masch, Mecca, Fragola a mnoha dalších.

 

 

Ranní kuropění s vámi přivítá DJ Brian, uznávaný DJ a producent nejen na české scéně, ale i v zahraničí. Je rezidentem klubů Duplex a Mecca a zároveň vystupuje v prestižních klubech na Ibize a v Brazílii.

 

V samém centru Prahy na Václavském náměstí prožijete žhavou noc plnou prestižní muziky a skvělé zábavy. Duplex, to je i jedinečný výhled na noční Prahu, který si můžete dopřát na dvou nádherných terasách.

Účinkují

DJ Nastia Beauty

DJ Tony Angelo

DJ Brian

Termíny