Toxique se svým „Outlet People Tour“ zavítají do Frenštátu p. R.

Hudba

Skvělá angličtina, mimořádný tón hlasu a dokonalé vokály frontmanky Kláry Vytiskové způsobují, že si Toxique mnoho lidí plete se zahraniční kapelou. Opak je pravdou. Tato česká alternativní skupina vystoupí se svým „Outlet people tour" ve Frenštátě p. R. vDomě kultury vpátek 13. května 2011.

Téměř nezařaditelná hudební formace se inspiruje u hudebníků jakými jsou Amy Winehouse, Gwen Stefani, Stevie Wonder, či kapel jako Moloko a Morcheeba. Hraje hudbu na pomezí retropopu, souljazzu a grooverocku. Souhrnně řečeno, hudba Toxique jde napříč hudebními žánry. Jejich druhé album „Outlet People" nám představí v Domě kultury ve Frenštátě p. R. vpátek 13. května 2011.

Tato vychytaná deska plná elektronických aranží, cingrlátek a blýskátek je proklatě zábavná. Nenechte si ujít toxické noty čtyř kluků sdivokou královnou pódií včele, kteří vám předvedou pestrou a originální hudební koláž.

Takže, vytaste tužky, kalendáře, bloky a poznačte si, že tato toxická bomba vybuchne vpátek 13. května 2011 V19.00 ve Frenštátě pod Radhoštěm!

Vstupné 180,- Kč.

Předprodej vstupenek od PONDĚLÍ 18. DUBNA 2011 vkanceláři DK a IC města.

Foto: Archiv kapely Toxique

Alexandra Kratochvilová, Dům kultury Frenštát p. R

Účinkují

kapela Toxique

Termíny