HARMONIA LAUDES - SONGS FOR GOD

Hudba

Po velkém úspěchu a mnohých ohlasech nadšených posluchačů koncertů HARMONIA LAUDES v letech 2009 - 2011 celý projekt končí.
Hudbu tohoto projektu mohli prožít posluchači nejen v domovské Třebíči, ale v mnohých dalších městech. Nejvýznamnější koncerty proběhly v roce 2010 v květnu ve Velehradské bazilice v rámci Studentského Velehradu a v říjnu v Osové Bítýšce v Centru kultury a sportu v rámci Fóra mládeže brněnské diecéze. Několik tisíc posluchačů navštívilo i vánoční koncerty v Třebči, Telči, Náměšti nad Oslavou a Brtnici.

Účinkují

Poslední koncert zazní v neděli 1. května v 17 hod. v Orlovně v Rakšicích (Moravský Krumlov) za symbolické vstupné 50 Kč.
Můžeme se tedy těšit na koncert, při kterém zazní duchovní hudba na pomezí různých žánrů, kterou lze označit jako symphonic artrock a která již delší dobu oslovuje posluchače napříč generacemi. Mimo skladeb Charlese Norwella zazní i hudba Ennio Morriconeho a Adriana Snella. Spolu s velkým smíšeným pěveckým sborem tvořeným zpěváky ze sborů Musica animata Třebíč, Santini Telč a Serafín Třebíč Jejkov a smyčcovým orchestrem účinkují i členové rockových skupin ARCHA a YETTIrock.
V květnu proběhne natáčení celého projektu na CD, proto soubor hledá ochotné sponzory, kteří by chtěli svoje logo umístit na toto výjimečné album a pomoci s jeho financováním. Více informaci na www.animata.cz.

Termíny