Degradace

Hudba

Dovolujeme si Vás pozvat na hudební produkci vduchu oslavy jara konajíce se 29. 4. 2011 vHradci Králové. Tato velkolepá a prestižní událost Vám umožní prožít večer ve společnosti dobrých starých známých i nečekaných překvapení.

Jako hlavní událostí vřádce dosud neviděných, bude bezesporu vystoupení hudebních dobrodruhů hrajících hudbu ve stylu punk'n‘roll - Degradace. Po personálních změnách - odchodu zpěváka a kytaristy Sidneyho - se zůstávající členové touto neočekávanou změnou nenechají degradovat na pouhé posluchače muziky. Sodvahou a přesvědčením nadále vtrhávají do hudebních sálů netušíc, jaký ohlas je čeká. Ten se posléze jeví jako více než dobrý a kapele nic nebrání vnovém rozletu. Pilně zkouší snovým členem, aby ještě více zocelila své rozhodnutí nevzdávat se navzdory překážkám. A Vy jako vůbec první máte možnost zakusit novou dravost a zároveň laskavost, sjakou se už celá léta dostává do našich srdcí. Proto se taky nebojte překonat vlastní překážky a přijďte podpořit jejich první show v nové sestavě.

http://www.degradace.cz/

Další ostřílená smečka muzikantů, která Vás přenese do dob vzniku největších rockových hitů, je kapela Kmotra. Stovky přetrhaných strun, zlomených srdcí, rozbitých půllitrů na večírcích vkdejakých pajzlech, barech či u ohně jim dodalo na zkušenostech, které dnes přenášejí do svých vystoupení.

http://www.kmotra.net/

 

Sympatické trio Bad Lovers se opět vrací na domácí půdu, naplnit tak očekávání svých fanoušků po menší pauze. Jak je vmístních vodách již známou věcí, personální přeobsazení se nevyhnulo ani jim, a tak se představí snovým kontrabasistou, který se svého nového nástroje chopil snáležitou vervou. Neztratili nic ztoho, na co jste už u této rockabilly partičky zvykem. Řezné a melodické songy vlehce romantickém oparu si vyžádají Vaši pozornost.

http://www.badlovers.cz/

 

Závěr večera bude patřit trashcorovým Macaco Humano, kteří tvoří svojí hudbu vduchu staré Sepultury a Metallicy. Takže kdo ještě nebude během celého večera dostatečně vyřáděný, na tento náser se mu jistě vyskytne ta správná příležitost.

http://www.macacohumano.com/

Účinkují

  • Degradace
  • Bad Lovers
  • Kmotra
  • Macaco Humano

Další dokumenty k akci

  
Termíny