Pálení tuků na čarodějnice

Volný čas, Sport

Místo dřeva palte na čarodejnice tuky! Jedinečná čarodejnická jízda ve Wellness fitness centru I´M FIT s 50% slevou. Jen 375 Kč za večer nabitý sportem, energií a zábavou díky portálu www.slevy.cz

Čarodějnický programv pátek 29. 4. 2011 od 18 hodin.

Vybrat si můžete z následujících lekcí:

18:00-19:00 hod. EXPRESS BODY s Petrem Dostálem

Lekce je zaměřená na důkladné spalování tuku a získání lepší fyzické kondice. Bez složitých choreografií dojde k účelnému zapojení a posílení velkých svalových skupin.


18:00 - 19:00 hod. KRANKCYCLING s Jindrou Čandou

Novinka ve světě sportu a fitness: při tréninku procvičíte horní i dolní polovinu těla, zapojíte velmi efektivně svaly hrudníku, paží, zad a především břicha. Zároveň spálíte více kalorií a podporujete efektivnější spalování tuku v horní polovině těla. V kombinaci se spinningem jedinečný trénink.

19:30 - 20:30 hod. ZUMBA se Silvií Koubíkovou

Taneční fitness inspirované latinskoamerickou hudbou a latinskoamerickými tanci plné zábavy.

19:30 - 20:30 hod. SPINNING s Dušanem Mazákem

Energeticky účinné skupinové cvičení na stacionárním kole.

21:00 TOMBOLA

Po celou dobu programu je pro návštěvníky k dispozici fitness, wellness zóna či trenér.

Po příchodu do I´M FIT každý účastník obdrží:

  • dostatek nápojů
  • ručník a prostěradlo (to pokud byste chtěli využít wellness zóny)

Doražte v pohodlném oblečení, ve kterém budete moci sportovat. Čarodějnický oblek není podmínkou, v převleku se však budete moci zúčastnit soutěže o nejlepší kostým.

Přijďte si zasportovat a ještě si užít legraci. Garantujeme skvělou atmosféru a sportovní zážitky.

V plně klimatizovaném centru I´M FIT na vás čekají nejmodernější technologie v oblasti fitness a wellness. Perfektní zážitek z cvičení umocní výjimečné architektonické zpracování prostor a odpoutá vás od starostí všedního dne.

I´M FIT, to není pouhé fitko. Kromě fitness a cardio zóny můžete využít lekce spinningu, pestré studiové hodiny v aerobním sále, relaxační bazén, whirlpool, sauny, páru solárium, Vacushape, Power Plate i široké spektrum masáží.

Termíny