Workshop – Osobní Dohody

Volný čas

Datum: Úterý 26.4 - 18:00 - 21:00

Místo: Fitzwilliam Business Centre, Římská 526/20, Praha 2 (v učebně firmy BPP Business School)

Lektor: Jan Bím (http://www.janbim.cz/o_mne/ )

Naše chování ve světě ovlivňují věty - dohody, které máme hloboko ve svém vědomí. Věty typu: "slušný člověk na nikoho nekřičí", "toto by hodný hoch nikdy neudělal", "člověk musí hodně trvdě pracovat, aby si vydělal peníze", život je mizerný a lepší to nebude", "zvládnu všechno, co budu chtít" a podobné nám neustále "hučí" v hlavě a nutí nás se podle nich chovat. Kde se v nás vzaly? Obvykle jsme je odkoukali od našich rodičů, přátel, učitelů ale třeba i z reklamy.

Některé z těchto dohod jsou pro nás užtečné a některé ne. Problém je, že si obvykle neuvědomujeme, jaké dohody v sobě máme. Na semináři se zaměříme na to, abychom si prostřednictvím řízené meditace azápisu na papír udělali přehled o tom, jaké dohody máme v sobě.

Ve druhé části semináře si začneme psát své nové dohody ve formě smlouvy sám se sebou a s Vesmírem (Bohem, Světovou myslí, ...)

 

Průběh semináře

  • Příprava papírů pro zápis dohod
  • Řízená meditace pro objevení dohod v oblasti přijímání peněz a jiných forem energie, práce, mé vztahy, moje tělo a mé zdraví, mé bydlení a můj domov
  • Soupis starých dohod v jednotlivých oblastech
  • Formulace nových dohod formou smlouvy
  • Vytvoření afirmací pro zažití nových smluv

 

Přínos semináře

Účastníci nahlédnou základ svých osobních vnitřních dohod a vypracují si své nové dohody, které jim umožní žít radostnější, smysluplnější a bohatší život

Cena: 200 kč (v hotovosti na místě)

 

Registrace: Zašlete email se svým jménem a telefonním číslem na email: p.barny@post.cz

 

Kontaktní osoba: Petr Bartal 604539415


Odkaz na článek o osobních dohodách: http://www.janbim.cz/cviceni/osobni-dohody/

 

Termíny