Outsider B-Day fest + afterka s Klubovnou

Hudba, hardcore, thrash, punk, crust, death
Narozkový Outsider fest tentokrát zaměřený čistě na tvrdé kapely.

CATASTROFY (trash-metal Bratislava)
https://www.facebook.com/catastrofy/

Luxusní trash band, nadhled, srandičky - to jsou Catastrofy. Po osobním zčeknutí této kapely na festivalech Mighty Sounds a Brutal Assault Vám zaručujeme 45 minut skvělé muziky, kopec energie a zábavy. Super zprávou je, že chlapci momentálně makají na nových věcech.

ADACTA (crust-hardcore-metal-punk Bratislava)
https://www.facebook.com/adactaband/

Jedna z nejzásadnějších crustových kapel na československý scéně. Jestli máš rád bordel a ujíždíš na kapelách jako Tragedy, Wolfbrigade atd. - tak tohle je to pravý pro Tebe.

EMPTY HALL OF FAME (hardcore-punk LIbina)
https://www.facebook.com/emptyhalloffame/

Chytlavá muzika, angažované texty, super lidi. EHOF prostě a jednoduše milujeme a patři mezi největší stálice našich akcí. Aktuálně venku 2 nové tracky.

BARRICADE (hardcore Kroměříž)
https://www.facebook.com/Barricade-82427956886/

Po dlouhý době Barricade opět na naší akci, za což jsme velmi rádi. Barricade to drtí už neuvěřitelných 28 let a jejich muzika vychází ze starých amerických HC partiček jako třeba Agnostic Front, Sick of it All, Biohazard, Terror apod.

RETARDERS (punk - rock and roll Hodonín)

Místní punková kapela, která už jednou na naší akci vystupovala. Kluci maj rádi Motörhead, The Casualties, Social Distortion apod. a vlivy těchto kapel komponují do své vlastní muziky.

MENTALLY CORRUPTED (hardcore-death-metal Jalubí)
https://www.facebook.com/MentaLLy-CoRrupteD-233242759557/

Mentally Corrupted si pro změnu užijí premiéru na naší akci. Budou celou akci startovat a hned od začátku se můžete těšit na pořádný rachot. Když je tady řeč o tvrdých kapelách, tak tady to Mentally Corrupted splňují na 100procent.


AFTERPARTY:

KLUBOVNA
http://klubovna.net/
https://www.facebook.com/klubovnacm/?hc_ref=ARS9LUcYMvi1886g4vdJvHhhOUL7QsBjIqIKdpR6v6MrL7pGGnP6GYs392vvK1jxrpU

Hudební webzine založený partou nadšenců. Dívej se na jejich web, fb, instagram - spousta informací o kapelách, koncertech, rozhovory, diskuze a to všechno na jednom místě a jako bonus jezdí kluci na různý hudební akce, kde se starají o afterparty a tuhle milou návštěvu si užijem na téhle akci.
Termíny