Oslavte příchod Velikonoc v obchodním centru Olympia Teplice

Volný čas

V týdnu od 18. do 24. dubna 2011 si mohou návštěvníci obchodního centra Olympia Teplice užít velikonoční atmosféru. Po celý týden zde budou probíhat Velikonoční hrátky - malování vajíček, výroba velikonočních dekorací a další aktivity. Současně budou moci návštěvníci podpořit svým nákupem činnost chráněných dílen společnosti ARKADIE Teplice.

 

Zákazníky obchodního centra Olympia Teplice čeká v předvelikonočním týdnu interaktivní program se spoustou velikonočních aktivit. Mezi nimi nebude chybět malování vajíček, výroba hnízd či piškotových kuřátek i mnohých dalších svátečních dekorací.

 

Součástí Velikonočních hrátek 2011 budou i prodejní stánky chráněných dílen ARKADIE Teplice s rukodělnými výrobky lidí se zdravotním postižením.

 

Týden Velikonočních hrátek 2011 se bude konat v obchodním centru Olympia Teplice 18. až 24. dubna 2011 od 10 do 18 hod a je pro všechny návštěvníky zdarma. Otevírací doba stánků chráněných dílen bude od 9 do 20 hod.

 

Více informací naleznete na: http://www.olympia-tp.cz/akce-a-novinky/velikonocni-hratky-2011.html

Základní informace o obchodním centru Olympia Teplice:

Obchodní centrum Olympia Teplice bylo otevřeno v roce 2002 a vroce 2008 rozšířeno o novou obchodní pasáž. Na celková ploše 37 500 m² nabízí svým zákazníkům téměř 80 obchodů a služeb (hypermarket, móda, obuv, sportovní móda a vybavení, drogerie, parfumerie, kůže a doplňky, klenoty a bižuterie, služby v oboru kosmetiky, kadeřnictví, oční optika, cestovní kancelář, lékárna a doplňky zdravé výživy, vybavení interiérů, nábytek, elektro, kavárny, italská restaurace, rychlé občerstvení, specializované prodejny s knihami, květinářství, dětský koutek). Kobchodnímu centru patří i čerpací stanice a mycí linka. Pravidelně se zde konají doprovodné zábavní programy, vystoupení a módní přehlídky.

Základní informace ospolečnosti Europolis:

Europolis Real Estate Asset Management

Skupina Europolis byla založena vroce 1990. Europolis Real Estate Asset Management spravuje investiční aktivity společností EBRD, AXA Investment Managers,Union Investment Real Estate aEuropolis AG vregionu střední avýchodní Evropy. Zabývá se akvizicí komerčních nemovitostí, developmentem asprávou nemovitostního portfolia. K základním firemním hodnotám patří profesionalita, špičková úroveň budovaných ispravovaných nemovitostí atransparentnost podnikání. Portfolio řízené společností Europolis tvoří vsoučasné době více než 40 projektů z oblasti kancelářských budov, nákupních center alogistických parků v České republice, Maďarsku, Polsku, Chorvatsku, Slovensku, Rumunsku, Rusku a na Ukrajině. Od 1. ledna 2011 se společnost Europolis stala součástí skupiny CA Immo Group.

O společnosti CA Immo

Společnost CA Immo byla založena v roce 1987. Investuje do komerčních nemovitostí (speciálně kancelářských budov) v Rakousku, Německu a východní Evropě. Akvizicí společnosti Europolis získala společnost aktiva v hodnotě cca 1,5 miliardy eur. Majetek spravovaný společností CA Immo činí od začátku roku 2011 více než 5 miliard eur, z toho aktiva ve východní, střední a jihovýchodní Evropě a Německu představují cca 40 %. Portfolio skupiny v České republice zahrnuje 230000 m2 pronajímatelné plochy v celkové hodnotě cca 440 milionů eur a to včetně pražských kancelářských budov Kavčí Hory Office Park, Danube House, Nile House, Amazon Court a Technopark. CA Immo je kótovaná na vídeňské burze od roku 1988 a vsoučasné době je obchodovatelných 90 % jejích akcií.

Pro více informací prosím kontaktujte:

Europolis Real Estate
Asset Management s.r.o.

Václav Jonáš
Head of Asset Management
tel.: + 420 233 109 322
e-mail: vaclav.jonas@caimmo.cz

www.caimmoag.com

DTZ

Lucie Kittlová

tel.: +420417 569 074

e-mail: lucie.kittlova@dtz.com

 

Crest Communications a.s.

Andrea Pitronová

Account Manager
tel.: + 420 222 927111

e-mail: andrea.pitronova@crestcom.cz

www.crestcom.cz

Termíny