Psychografie - Diagnostika zdraví pomocí kyvadla a kresby

Volný čas

Na otázku, co je intuitivní kresba nebo-li psychografie, je jednoduchá odpověď- je to záznam naší Duše a je nám každému známá již z dob našeho dětství, kdy jsme si jen tak čmárali pastelkou po papíře. Pokud budete chtít zkusit tuto kresbu není nic jednoduššího, než vzít do ruky pastelky, vodovky, tempery, olejové křídy - prostě co vám je bližší a začít malovat...

 

Důležitý není ani tak Váš výsledek, ale proces, ke kterému dochází, když se věnujete tvorbě. Někde hluboko v sobě nosíme pocit, že důležité a hlavní jsou věci a výtvory, které jsou krásné a pro všechny srozumitelné. Ale v tom je právě ten omyl! Jelikož intutivní kresba je natolik originální, jako jsou její autoři a jelikož jsme každý originál, nemůže člověk vytvořit něco, za co by se měl stydět a vytvářet v sobě pocit, že kreslit či tvořit neumí. Člověk je tvor od slova tvořit, a proto by se neměl někým nechat manipulovat, že to dělat nemá, když to neumí.

Výsledkem vaší snahy bude pocit uvolnění, energie a dat, které přicházejí pouze k Vám a které Vám Vaše Duše takto zprostředkovává.

Nebojte se - ptát se, tvořit, smát se a staré bořit....

 

Účinkují

 

Lektorka: Barbora Opelková barboraopelkova.blog.cz

Přihlášky a informace na tel.220878455 nebo na e-mailu: info@vltavska.cz

Místo je třeba předem rezervovat a uhradit.
Platební údaje: č.ú. 201300309/0800, VS: 30033302

 

Kontakty

www.vltavska.cz

Termíny