Muzikoterapie v Orlických horách

Volný čas, Hudba, Sport

Vy nevíte, co je to muzikoterapie? Není divu, jelikož tato léčebná metoda je v dnešní době jen málo rozšířená a navíc neprávem podceňovaná.

Jak už napovídá samotný název, muzikoterapie se zabývá zvukem,  resp. zvukovými vibracemi. Je to proces, ve kterém je možné pomocí speciálního užití hudby zlepšit zdravotní stav u dospělých nebo detí.

Na tomto seberozvojovém semináři se budeme snažit pochopit sami sebe, nahlédnout do svého nitra a pomocí tónů křišťálových a tibetských mís ho pročistit a harmonizovat. Budeme pracovat s čakrami a věnovat se vztahům v návaznosti na tato energetická centra. Během tohoto víkendu si každý odpočine, uvědomí si, které vztahy ho ovlivňují a jak, vyčistí je a nalezne svou vnitřní rovnováhu.

Seminářem nás bude provádět profesionální lektorka Hana Marešová, která pracuje s tibetskými mísami, křišťálovými mísami, šamanskými bubny, planetárními gongy a se vším, co vydává zvuk.

Akce bude probíhat v překrásné přírodě Orlických hor uprostřed lesů v letovisku Studánka. Je to naprosto ideální místo k odpočinku a relaxaci, jelikož je vzdálené od civilizace a přináší klid a pohodu.

"Život je vibrace a vibrace je život. Pokud se vyladíme na vibrace života, životní vibrace, dostaneme se ke své přirozenosti. Uvolní se tak všechny bloky a rezistance a objevíme tak sílu bytí."

Účinkují

Hana Marešová

Termíny