QUEENS STYLE ZONE 8 | street dance battle

Volný čas, Hudba, Sport

QUEENS STYLE ZONE, to je street dance battle důvěrně známý všem tanečníkům nejen z České republiky, ale v poslední době také ze Slovenska nebo Polska. Jedinečná atmosféra, výborná divácká podpora i velmi kvalitní zastoupení tanečníků, to jsou aspekty, které QUEENS STYLE ZONE řadí mezi absolutní špičku tanečních akcí v ČR. Na přelomu dubna a května 2011 se o tom můžete přesvědčit už po osmé …

Toto pokračování QUEENS STYLE ZONE chtějí pořadatelé pojmout trochu netradičně, proto kromě hip hop battlu 2x2 budou na programu kategorie, ve kterých se v České republice zase tak často nesoutěží. Na parket v klubu Marley se tedy vrátí rozhodně zajímavý dancehall battle 1x1, ale také krump battle 1x1, který na podzim loňského roku vyvolal obrovské ovace. Navíc se můžete těšit na kategorii experimental, ve které se v České republice bude soutěžit úplně poprvé. 

Ani příznivci house music ale nepřijdou zkrátka. Připravena je show domácí crew Roots Company, které bude předcházet house dance jam. Kromě toho je na programu také tanec na kolečkových bruslích (rollerdance) v podání FSK. A protože po skončení battlů nastane první máj, lásky čas, v klubu Marley odstartuje speciální afterparty s největšími rnb hity. Ta proběhla při této příležitosti i na čtvrtém vydání QUEENS STYLE ZONE a jednalo se zatím o nejpovedenější afterparty. 

Rozhodně je tedy na co se těšit. Do diáře si k datu 30. dubna 2011 tlustou fixou poznačte QUEENS STYLE ZONE 8 a namiřte si to do ostravského klubu Marley za prvotřídní zábavou a skvělým tancováním.

Kompletní informace o akci, o workshopech s porotci, speciální photo session, videa z minulých battlů nebo registrační formulář pro tanečníky najdete na http://www.qsz.cz. Svou účast nezapomeňte potvrdit také na facebook eventu http://www.facebook.com/event.php?eid=124595904278382

QUEENS STYLE ZONE 8
30. 04. 2011 (start 17:00), klub Marley Ostrava

battly: hip hop 2x2, dancehall 1x1, krump 1x1, experimental 1x1
doprovodný program: house dance jam & showcase, rollerdance showcase, rnb classics afterparty
dj´s: Lowa (Out Of Control), Boruuf (Roots Company)
speaker: Kmín (rádio Helax)
vstup: 80 Kč

Účinkují

tanečníci z Česka, Slovenska, Polska, dj´s Lowa, Boruuf, Kmín, atd.

Termíny