Školička animace s Olympia centrem Teplice a Anifestem

Pro děti

Napadlo vás někdy natočit svůj vlastní film? Obchodní centrum Olympia Teplice vám nabízí možnost si tento sen zrealizovat! V sobotu 9. dubna od 10 hodin se zde koná Školička animace a děti si budou moci natočit animovaný film dle vlastních představ.

 Obchodní centrum Olympia Teplice ve spolupráci s pořadateli letošního jubilejního ročníku ANIFESTu (Festival mezinárodních animovaných filmů) umožní svým návštěvníkům rozhýbat plastelínové aloutkové postavičky a vyrobit si vlastní minutový film. To vše pod vedením zkušených lektorů v oboru animace. Každý si také bude moci odnést svoje animované dílko s sebou na vlastním USB flash disku. Nejlepší výtvory pak budou umístěny aohodnoceny na webových stránkách obchodního centra Olympia Teplice. Ukázky zloňského ročníku naleznou zájemci na facebooku.

 

Jste-li "fandové" animovaných filmů a rádi byste navštívili letošní 10. ročník ANIfestu, který se koná 26. 4. - 1. 5., máte jedinečnou příležitost. Olympia centrum Teplice připravilo spořadateli ANIfestu soutěž olístky na tento festival. Až do 24. 4. mají všichni návštěvníci obchodního centra Olympia Teplice možnost prohlédnout si a vyfotit se v maketě balónu, který je umístěn v pasáži centra. Zašlete-li tuto fotografii na info@anifest.cz, můžete získat akreditaci na letošní festival.

 

Více informací naleznete na www.olympia-tp.cz

Základní informace o obchodním centru Olympia Teplice:

Obchodní centrum Olympia Teplice bylo otevřeno v roce 2002 a vroce 2008 rozšířeno o novou obchodní pasáž. Na celková ploše 37 500 m² nabízí svým zákazníkům téměř 80 obchodů a služeb (hypermarket, móda, obuv, sportovní móda a vybavení, drogerie, parfumerie, kůže a doplňky, klenoty a bižuterie, služby v oboru kosmetiky, kadeřnictví, oční optika, cestovní kancelář, lékárna a doplňky zdravé výživy, vybavení interiérů, nábytek, elektro, kavárny, italská restaurace, rychlé občerstvení, specializované prodejny s knihami, květinářství, dětský koutek). Kobchodnímu centru patří i čerpací stanice a mycí linka. Pravidelně se zde konají doprovodné zábavní programy, vystoupení a módní přehlídky.

Základní informace ospolečnosti Europolis:

Europolis Real Estate Asset Management

Skupina Europolis byla založena vroce 1990. Europolis Real Estate Asset Management spravuje investiční aktivity společností EBRD, AXA Investment Managers,Union Investment Real Estate aEuropolis AG vregionu střední avýchodní Evropy. Zabývá se akvizicí komerčních nemovitostí, developmentem asprávou nemovitostního portfolia. K základním firemním hodnotám patří profesionalita, špičková úroveň budovaných ispravovaných nemovitostí atransparentnost podnikání. Portfolio řízené společností Europolis tvoří vsoučasné době více než 40 projektů z oblasti kancelářských budov, nákupních center alogistických parků v České republice, Maďarsku, Polsku, Chorvatsku, Slovensku, Rumunsku, Rusku a na Ukrajině. Od 1. ledna 2011 se společnost Europolis stala součástí skupiny CA Immo Group.

O společnosti CA Immo

Společnost CA Immo byla založena v roce 1987. Investuje do komerčních nemovitostí (speciálně kancelářských budov) v Rakousku, Německu a východní Evropě. Akvizicí společnosti Europolis získala společnost aktiva v hodnotě cca 1,5 miliardy eur. Majetek spravovaný společností CA Immo činí od začátku roku 2011 více než 5 miliard eur, z toho aktiva ve východní, střední a jihovýchodní Evropě a Německu představují cca 40 %. Portfolio skupiny v České republice zahrnuje 230000 m2 pronajímatelné plochy v celkové hodnotě cca 440 milionů eur a to včetně pražských kancelářských budov Kavčí Hory Office Park, Danube House, Nile House, Amazon Court a Technopark. CA Immo je kótovaná na vídeňské burze od roku 1988 a vsoučasné době je obchodovatelných 90 % jejích akcií.

Pro více informací prosím kontaktujte:

Europolis Real Estate
Asset Management s.r.o.

Václav Jonáš
Project Manager
tel.: + 420 233 109 322
e-mail: v.jonas@europolis.com

www.europolis.cz

DTZ

Lucie Kittlová

tel.: +420417 569 074

e-mail: lucie.kittlova@dtz.com

 

Crest Communications a.s.

Andrea Pitronová

Account Manager
tel.: + 420 222 927111

e-mail: andrea.pitronova@crestcom.cz

www.crestcom.cz

Termíny