Slovácké léto s ADELL TRADING 2011

Volný čas, Hudba, Sport, Pro děti

 

Slovácké léto s ADELL TRADING 2011

Masarykovo náměstí v Uherském Hradišti se již po čtvrté promění v plážová ráj. Přjďte si vychutnan skvělou atmosféru plnou koncertl a skvělých sportovních výkonů.

 

          V roce 2011 se srdce Slovácka promění již po čtvrté v plážové centrum a nabídne jedinečnou sportovní podívanou s bohatým kulturním vyžitím. Každý bez rozdílu věku se může zapojit do některé z nabízených sportovních disciplín či soutěží. Vminulém ročníku jsme nabídli více sportovních aktivit. Tato myšlenka se ukázala jako správná a rádi bychom vní pokračovali. Znovu nebude chybět plážový volejbal, plážová házená, pétanque, aerobik a plážový fotbal, kterému tentokrát vyhradíme celý víkend.

 

 

          Kromě zapojení široké veřejnosti do volnočasových aktivit si akce klade za cíl získání finančních prostředků pro dobročinné účely. Charitativní činnost opět proběhne formou sběru a následného prodeje plyšových hraček a výtěžek poputuje do Domova pro osoby se zdravotním postižením Medlovice.

 

          Doprovodný program bude pro veřejnost již tradičně zcela zdarma a na své si zcela jistě přijdou děti i dospělí. Diváci se můžou těšit na netradiční módní přehlídku, filmovou projekci, divadelní představení, diskotéku srádiem Kiss Publikum, autogramiádu fotbalistů 1. FC Slovácka, vystoupení regionálních i celorepublikově známých hudebních skupin. Přes týden se již tradičně představí salsa večer s výukou tanců, cimbálovka s folklorním programem, country a bigbítový večer. Zajímavá sportovní podívaná se Vám naskytne při pohledu na profesionály v rámci exhibicí plážových sportů. Jedno odpoledne bude věnováno také dětem, které se budou moci zapojit do některé ze soutěží připravených profesionální agenturou.

 

 

Vicé informací o programu naleznete na stránkách www.slovackeleto.cz .

 

Sledujte zajímavosti také na facebooku :

http://www.facebook.com/home.php?#!/pages/Slov%C3%A1ck%C3%A9-beachov%C3%A9-l%C3%A9to/320630456575

 

Těšíme se na Vás.

 

 

 

Termíny