V KUCHYNI S PATRICIEM !!!

Volný čas

.. Ikdyž jaro teprve nesměle ťuká na dveře, s námi se můžete ocitnout přímo uprostřed ohnivého léta ! Po velkém úspěchu kurzu s  exotickým šéfkuchařem  z dalekého Jihu, známým a uznávaným PATRICIEM PAGANONI,  jsme se rozhodli  nažhavit vás na léto opět jeho osvěžujícím stylem a rozpálenou kuchyní  !

Co vás čeká?

ITALSKÁ KUCHYNĚ,  MEXIKO,  MEXICAN STREET FOOD, ARGENTINA !!!

Přijďte si přivonět k vůni pravého vášnivého tanga zrozeného na předměstí Buenos Aires na kurz ARGENTINSKÉ KUCHYNĚ - Argentinci jídlo prostě milují, patří neodmyslitelně k jejich životnímu stylu, a i když argentinská kuchyně není mezi nejsofistikovanějšími a těžko ji budeme srovnávat například s francouzskou, má šmrnc a rozhodně patří k létu !!

Každý ví, že láska prochází žaludkem. A co kdyby žaludkem procházela i láska k nějaké zemi? MEXICKÁ KUCHYNĚ patří jednoznačně mezi ty, které dokáží člověka přimět propadnout kouzlu její země !! Pokud se vám vybaví pouze ohnivé chilli noc carne, vězte, že to není zdaleka všechno ! Mexická kuchyně je barvitou směskou všeho možného, pálivého i nepálivého. Přijďte se přesvědčit a zamilujte se do žhavých chutí rozpáleného Mexika !!

A u Mexica ještě zůstaneme  - MEXICAN STREET FOOD je další kurz, který nabídne ještě netradičnější pohled pod mexickou pokličku – Cochinita pibil, v banánových listech pečené vepřové maso v citrusové marinádě, je jen jedním z příkladů ! Zakousněte se do šťavnatých tortil nebo kuřete v pikantní mole omáčce, a co víc – naučte se je s Chefparade připravovat, a překvapte kamarády svým super stylem hned při prvním letním grilování !!

Říká se, že recept na pastu přivezl do Itálie ze svého velkého putování do Číny italský cestovatel Marco Polo. Těstoviny jsou tedy pokrm se zajímavou minulostí, a neméně zajímavou současností ! Čím vším se dají naplnit, doplnit, ochutit nebo jak je vytvarovat, se dozvíte na kurzu ITALSKÉ KUCHYNĚ -  stejně jako jak ovonět ragů tajemstvím červeného vína, jak připravit romantické Tiramisu a jiné typicky plné chutě, které zaujaly celý svět ! 

Účinkují

Patricio a vy :-) !

Kontakty

chefparade.cz

Termíny