Procházka mezi pohádkovými postavičkami - Loutková prohlídka na zámku Mníšku

Volný čas, Pro děti, Turistika

<!-- /* Style Definitions */ p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal {mso-style-parent:""; margin:0cm; margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:12.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-font-family:"Times New Roman";} a:link, span.MsoHyperlink {color:blue; text-decoration:underline; text-underline:single;} a:visited, span.MsoHyperlinkFollowed {color:purple; text-decoration:underline; text-underline:single;} @page Section1 {size:612.0pt 792.0pt; margin:70.85pt 70.85pt 70.85pt 70.85pt; mso-header-margin:35.4pt; mso-footer-margin:35.4pt; mso-paper-source:0;} div.Section1 {page:Section1;} -->

Loutková prohlídka na zámku Mníšku pod Brdy

 

     Prohlídka soukromých zámeckých komnat, na které se bude průvodce věnovat dětem, aby je zaujal. Výklad je přizpůsobený dětskému oušku, aby všemu rozměly a aby je to bavilo. Uvidí dvě koupelny, kolébku pro miminko, plyšáky a domeček pro panenky, se kterým si hrály děti posledního zámeckého pána, nebo splachovací záchod! V závěru třicetiminutové prohlídky navštíví hostinské pokoje, kde už na ně budou čekat pohádkové loutky v životní velikosti. Možná se některé děti leknou našeho čertíka Brdíka, který nám uloupnul zámeckou věž, ale až zjistí, že teď už nám pomáhá s hlídáním zámku, jistě je strach přejde. Pozdravit se mohou také s vodníkem, Jezerní vílou, Růžovou princeznou nebo tatíčkem králem a dalšími postavičkami. Na konci pak děti čeká sladká odměna.

     To vše v sobotu a neděli 2. a 3. dubna vždy po hodině od 10,15 do 15,15 hodin. Rezervace nutná pouze při větších skupinách.

 

     Pro dospělé nabízíme klasické prohlídky na překrásně vybavených trasách s reprezentačními nebo soukromými pokoji. Prohlídky na sebe navazují, a tak lze bez čekání během hodiny prohlédnout celý zámek.

     Více o zámku a dalších programech na www.zamek-mnisek.cz.

 

Termíny