Koncert kapely DOBRÁCI OD KOSTI

Hudba

V sobotu 9.dubna ve dvacet hodin rozezvučí hudební hospůdku

výborná blues-jazzová formace "DOBRÁCI OD KOSTI"

Pilíř kapely tvoří kytarista, zpěvák a skladatel Jiří "Kosťa" Kostadinov, který působí na hudební scéně již od minulého století a přesto vypadá velmi živě. Oporou Kosťovi na koncertech i po koncertech je kapela, do které po Honzovi Burkoviči přišel mlátit do škopků gorol z Oldřichovic Dušan Čečotka a usídlil se v Místecké kotlině. Lubomír Pavelčák s ním drží basu - FENDER, pokud zrovna nefotografuje.

Po patnáctileté pauze opět začal hrát s Kosťou spoluzakladatel Kosťa bandu Emil Ferenc a vyměnil violoncello i basu za foukací harmoniky. Prý aby nástroje nezabíraly místo v autě.

Klávesák Marek Prokop se vrátil po desetiletém působení z Německa, a protože měl plné zuby komerce, kterou tam krmil uši tancechtivým výletníkům z Bavorska, tak po poradě s dentistou změnil partu a styl. Od té doby působí v Dobrácích od Kosti.

Pro ty z Vás, kteří jste v poslední době zatím nestihli náš koncert máme novinku, a to v podobě přírůstku nového člena kapely, hrajícího na saxofon. Mladý a nadějný student "Ježkárny" v Praze Ondra Klimek pocházející z Frýdku-Místku mezi nás okamžitě zapadl

Dobráci hrají své i další známé fláky. Letos v únoru nahráli CD - „Nic hrozného se neděje" ...
Slyšet nás můžete v klubech, hospodách a všude tam, kde chtějí poslouchat dobré blues

 

Kontakty

www.uarnosta.cz

Termíny