After party – Citadela

Hudba

Těšíte se na Citadelu, ale bojíte se, že Vám tento dlouho očekávaný večer uteče jako voda nebo jen máte chuť prodloužit si noc na pořádné after party, kterou již Brno dlouho nezažilo?

Agentura Magnett pro Vás přichystala lákavé řešení, které potěší jak vytrvalé tanečníky tak milovníky house a tech-housových rytmů!

Od 5:30 se vklubu Favál, který se nachází vtěsné blízkosti brněnského výstaviště, kde proběhne samotná Citadela, rozjede celý večírek nanovo a kdy skončí, záleží čistě jen na Vás.

 

Hlavním hostem rána bude legenda české taneční scény DJ LOUTKA! Snad ani není zapotřebí blíže představovat člověka, který stál v90. letech u zrodu českého clubbingu a o kterém by se dalo vykládat stejně dlouho jako o samotném Svenu Väthovi.

Ve stejné době jako Loutka, zahájil svou kariéru i další host after party - brněnský DJ JAVAS aneb hybatel moravské housové scény, sobrovským smyslem pro hudbu.

Věříme, že právě tito dva pánové budou zárukou opravdové after party, jaká už tu dlouho nebyla.

 

Celou DJskou skvadru doplní část Magnett crew, jmenovitě Nois (v tech-housovém setu), zakladatel agentury Magnett - LJ Doxster a velmi mladý, ale přesto již ostřílený Scarpo.

 

Vstupné 50 Kč, drinky za rozumné ceny a klubová hudba, která vám zpříjemní vstup do nového dne, to vše na Vás čeká vneděli od půl 6 ráno vklubu Favál.

Termíny