Jsem žena - čas pro mne...

Volný čas

ozdravení, relaxace, meditace

Tajnou muslimskou jógou, technikami Tao a tibetskou přírodní medicínou budeme harmonizovat energetická centra, energetické dráhy, fyzické tělo a pracovat s emocemi. Dotkneme se poslání ženy.

Naučíte se ozdravné cviky na páteř a klouby; gynekologická automasáž vyladí organismus ženy jako celek; vaši postavu jistě potěší automasáž proti celulitidě. Seznámíte se s přírodní tibetskou medicínou EPAM – elixíry, které vyrovnávají v těle energii, obnovují buňky, orgány a celou orgánovou soustavu; Navštívíte Modlivý důl, proslulé poutní místo.

Přivítáme hosta – Mgr. Lucii Pelákovou, s níž budete moci nahlédnout do světa šamanského léčení včetně praktické ukázky šamanské práce, kterou si sami budete moci vyzkoušet v jednoduchém cvičení.

To vše v příjemném prostředí Rekreačního střediska Doly Bílina ve Sloupu v Čechách, které je vyhlášené svojí výtečnou domácí kuchyní. 

Cena: 1 700 Kč včetně ubytování a stravy. Možnost platby ze sociálního fondu vašeho zaměstnavatele nebo platby na splátky (po domluvě, poslední splátka nejpozději jeden týden před konáním akce).

Vezměte si s sebou podložku na cvičení, pohodlné oblečení a obuv na pobyt venku.

Přihlášky: Iva Kukačková,

tel. 777 285 488, kukackova@prirozenou-cestou.cz,  www.prirozenou-cestou.cz

 

Další dokumenty k akci

     
Termíny