Nouzovej východ + Time´s up

Hudba

Koncert pop-punkové kapely z Klánovice city spolu s nováčky s Time´s up v pražské klubu XT3, který slibuje jako obvykle skvělý zažitek ve společnosti klubové hudby na páteční večer.

 

vstup za padesát kaček, akce začíná od 20.00 cca

 

více na www.bandzone.cz/nouzovejvychod

          www.bandzone.cz/timesup

Účinkují

Kapela Nouzovej východ načala druhou koncertní sezónu, oběvuje se pravidelně na scéně pražských klubů a pomalu nakukuje i za hranice hlavního města. Jejich styl odpovída Neo punk, chcete-li pop-punku, nebo punk-rocku. Na facebook profilu uvádějí mimo jiné jako své vzory Vypasnou fixu, kterou bych asi sám vybral pro přirovnání. V nedávné době nafotili promo fotky, které byli přivítány s všeobecným nadšením. Kapelu tvoří tři chlapci a jedna slečna ve složení dvě elektrické kytary, baskytara a bicí. Tato kapela zatím nevydala žádné cédé ani demo, ale na kapelovém bandzone profilu najdete pár povedených ukázek. Pokud tato čtyřka má v brzké době v plánu realizaci nějaké desky, myslím že nebude na škodu s onou věcí ztratit čas

 

kapela Time´s up je novou kapelou, pro kterou bude XT3 první vystoupení, popravdě nevím co čekat. Na bandzone profilu najdete jednu garážovku zpívanou anglicky, ovšem velmi povedenou. Zpěv i nástroje se zdají mít slibný potenciál do budoucna, proto doporučuji přijít už jen ze zvědavosti. O složení ani o historii se toho na bandzone nedozvíme takřka nic. Možná snad styl, který prezentují jako rock-rock, což bych poupravil na pop-rock, snad možná i na punk-rock. 

Kontakty

www.xt3.cz

Termíny