Jan Ostrov & Jamison Young

Hudba

Koncert excelentních písničkářů. Energetická pecka na prahu jara, čerstvé peří pro vaše křídla.

 

 

Účinkují

Jamison Young je archetypem nezávislého umělce. Nepodléhá fóbii zmalých akcí, nenechá se natlačit do zaběhlého řetězce show-byznysu, mega-managementu, nákladných studiových nosičů a kampaní, neživí „kulturní" molochy. Váží si svého posluchače; nenabízí ohnivou show, ale lidské setkání, energeticky nabíjející hudbu, příjemnou až to hladí.

Jan Ostrov patří kosobnostem, kterým velmi sluší komorní prostředí. Svou originálně proklamovanou orientací chanson d! grunge definuje jinou tvář tvorby a interpretace písní. Svatokrádežně zavírá kapitolu tradičního pojetí chansonu a píše kapitolu zcela novou, místy kontroverzní a dlužno říci, že respektu hodnou. Jan Ostrov zaujme původními silnými písněmi vyznačující se citem, syrovostí i poetikou.

Společný koncert je překvapení, jako diamant vkrabičce od sirek. Nic pro nedvědovské folkomily, nic pro slavíky bez křídel. Koncert excelentních písničkářů. Energetická pecka na prahu jara, čerstvé peří pro vaše křídla & benzín pro vaši milostnou konverzaci! Koncert vlibereckém baru ČERNÝ PANTER 4.března 2011 začíná v19:30.

Další dokumenty k akci

  
Termíny