Snowtubingové řádění ve Ski areálu Razula

Sport

Milovníci jedné z nejzábavnějších zimních radovánek - snowtubingu - se mohou od pátku 4. února dosyta vyřádit ve Ski areálu Razula ve Velkých Karlovicích. Celkem 300 metrů dlouhá snowtubingová dráha je pro návštěvníky otevřena na sjezdovce Horal každý den v časech provozní doby vleků, tedy od 9 do 16 hodin.

Snowtubingem se označuje adrenalinová jízda na zasněženém svahu v upraveném sněhovém korytě na speciálních gumových člunech. Na kopec vytáhne člun s pasažérem lyžařský vlek. Tam se člun automaticky odepne a pasažér bez nutnosti cokoli obsluhovat rovnou vyjíždí v člunu vstříc dobrodružství.

Snowtubing je umístěn vlevé části sjezdovky Horal, vedle dětského vleku a lyžařské školičky. Na sjezdovce Horal teď mají návštěvníci několik atrakcí pohromadě. Můžou kombinovat lyžování se snowtubingem a poté i návštěvou slaných termálních bazénů Horal, které se nachází hned nad sjezdovkou. Vrámci bonusové akce Lyžuj a plav mají návštěvníci při zakoupení alespoň půldenního skipasu Razula nebo celodenního skipasu Horal hodinový vstup do bazénů zdarma.

Snowtubing na Horalu je vsoučasné době pravděpodobně jediný v provozu ve Zlínském kraji. Jedna jízda stojí 40 Kč. Při zakoupení pěti jízd návštěvníci zaplatí zvýhodněnou cenu 150 Kč.

 

Kontakty

www.razula.cz

Termíny