Oheň, vzduch, země, voda a zase oheň…procesuální práce s elementy v těle

Volný čas

Každému z živlů odpovídá specifický druh tělesné energie, emocí, myšlenek a vtěle uložené zkušenosti, která ho podporuje nebo potlačuje. Na workshopu se společně podíváme, které zenergií jsou nám známé a blízké, které nemáme, a přitahují nás, případně vnás vyvolávají obavy. Kromě reflexe typických vzorců našich reakcí ve vztahu kinhibici, vzrušení, kontaktu či spontánnosti vemočním projevu si bude možné vyzkoušet i konkrétní tělesné intervence, které podporují proces změny a rozšiřují spektrum našeho prožívání.

 

Lektoři jsou inspirovániprací psychoterapeutů Davida Boadelly, Alexandra Lowena, Stanleyho Kelemana, Rona Kurtze, Stephena Johnsona.

 

Workshop je určen pro zájemce o práci na sobě prostřednictvím tělesné zkušenosti a pro psychoterapeuty, kteří by rádi obohatili svoji praxi o prvky práce stělem.

 

Cena akce (vstupné):

 

a) 2300 Kč pro studenty/ky, ženy na mateřské, členy/ky IPOP a POPI Slovensko

 

b) 2 450 Kč pro ostatní zájemce a zájemkyně

 

Institut procesově orientované práce, Lucie Přádová, email: kurzy@processwork.cz, tel.: 776597 743 begin_of_the_skype_highlighting776597 743end_of_the_skype_highlighting, www.processwork.cz

 

Mgr. Dana Fajmonová, MBA
Vystudovala psychologii na Filozofické fakultě univerzita Karlovy se specializací v klinické psychologii. V praxi se kromě psychoterapie věnuje rozvoji interpersonálních a manažerských dovedností a koučování. Od roku 2005 přednáší Sociální psychologii pro sociology a Aplikovanou sociální psychologii na Fakultě sociálních věd v Praze.

 

 

 

 

 

Mgr. František Zimmel
Pracuje jako klinický psycholog a vede skupiny bioenergetických cvičení. Vystudoval sociální vědy na FHS UK a klinickou psychologii na FF UK. Prošel výcvikem vIntegrované psychoterapii zaměřené na tělo, výcvikem vproces-orientovaném kariérovém poradenství a výcvikem ve focusingu.

  • Datum a čas: 11. 6. 2011 (09:00) - 12. 6. 2011 (17:30)
  • Místo: Prostor 42 - Gorazdova 1, Palackého náměstí, Praha 2
  • Cena: 2450 Kč
  • Lektor: Mgr. Dana Fajmonová, MBA a Mgr. František Zimmel
  • http://www.prostor42.cz/akce/ohen-vzduch-zeme-voda-zase-ohen...procesualni-prace-s-elementy-v-tele
Termíny