Seminář Feng Shui – čas a energie dní

Volný čas

Výběr dovolené, svatba, stěhování, obchodní jednání, nákup nemovitosti, zkouška, podání žádosti o cokoliv atd. Asi každého by zajímalo, jaký den by pro podobná důležitá rozhodnutí byl ten nejvhodnější. Podle čínské kosmologie se na ten správný den můžeme zeptat 28 nebeských dómů. Každý z nich vládne nějakému dni a proto každý den je vhodný k úplně jiné činnosti.

 

V čínské kosmologii a umění Feng Shui je vše postaveno na principu jinu a jangu a pěti elementů ( dřevo, oheň, země, kov a voda). Proto i vládci nebeských dómů nám kromě určité charakteristické energie dodávají i energii jednoho z pěti elementů. Tím můžeme daný den podporovat mimo jiné i správně zvoleným oblečením, především jeho barevným provedením a různými doplňky, které s daným elementem souvisí. A dále pak podle svého Astrotypu dopředu víme, jak na nás ten určitý den zřejmě bude působit z hlediska energií. Jestli nám ten den půjde na ruku nebo by bylo lepší raději nic moc zásadního nedělat.

 

Jak se naladit na životní cykly a přírodní zákony. Harmonizace člověka včase a životních etapách.

S sebou: zvýrazňovače ( 6 ks vbalení ), blok na zápisky

 

Cena 9 900 za celý cyklus pěti výkendů.

 

Dagmar Černáková
Již více než7 let se věnuji se svým mužem studiu energií a jejich působení na život člověka. Naučili jsme se, že mají velký vliv na život každého z nás, na jeho kvalitu a průběh. Během tohoto studia nás uchvátilo čínské umění Feng Shui. Společně jsme založili Byu Feng Shui centrum, kde se snažíme lidem pomoci nastolit harmonii nejen vbydlení, ale především sami vsobě a našli tak svoji životní cestu. Kromě poradenské činnosti voblasti osobního rozvoje zpracováváme Feng Shui rozbory bytů a domů, pořádáme kurzy, semináře a přednášky.Chceme vám toto umění přiblížit a umožnit, abyste i vy mohli Feng-Shui využívat ve váš prospěch.

  • Datum a čas: 28. 5. 2011 (09:00) - 29. 5. 2011 (14:00)
  • Místo: Prostor 42 - Gorazdova 1, Palackého náměstí, Praha 2
  • Cena: 2430 Kč
  • Lektor: Dagmar Černáková
  • http://www.prostor42.cz/akce/seminar-feng-shui-cas-energie-dni
Termíny