Osho Divine Healing - pohybové, regenerační a antistresové cvičení

Volný čas, Sport

Pohybové, regenerační a antistresové cvičení je program na posilování energetického systému našeho těla. Posiluje a pročišťuje energetické dráhy, energie pak proudí volněji a přirozeně se harmonizuje. Blahodárně působí na celé tělo: zvyšuje se hybnost kloubů, uvolňují se energetické i fyzické blokády.
Zklidňuje se nervový systém, uvolňuje se stres a vnitřní emoční napětí. Rozvíjí se schopnost koncentrace a intuitivního vnímání.

 

 

 

Výsledkem je celkové posílení organismu a imunity. Již v průběhu cvičení cítíme prohloubení dechu, uvolnění těla, projasnění myšlení.

 

 

 

Antistresové cvičení sestává z dechových, pohybových, protahovacích a uvolňovacích cviků a trvá asi jednu a půl hodiny. Je odvozeno z čínských a japonských meditativních technik cvičení a práce s energií (Tai-či, Čchi-kung, Šin-tai-do), bylo vytvořeno Oshovými žáky a přizpůsobeno modernímu člověku, je tedy jednodušší a také snazší na zapamatování. Cvičení spolu s masážemi podobnými Šiacu a filosofií stravy tvoří komplexní systém a je součástí Osho Divine Healing Arts (ODHA, česky Oshovo božské umění léčení či uzdravování).

 

 

 

Instrukce pro účastníky: pohodlné a volné oblečení na převlečení, láhev s vodou, cvičí se v ponožkách nebo naboso.

 

 

 

Cena: 250,- Kč (platba v hotovosti na místě)

 

 

 

Martin Bartošek

 

 

 

Absolvoval trénink Osho Divine Healing Arts a po několika letech se stal jedním zjeho předních českých lektorů. Tuto metodu využívá ijako prostředek kudržení fyzické a psychické kondice při výcvicích osobního rozvoje, kde působí jako trenér. Díky jeho zaměření na experimentální psychologii a využívání metod Divine Healing a Rebirthing (uvědomělé energetické dýchání), získává jeho práce pevný základ vtěle samotném.
www.martinbartosek.cz

  • Datum a čas: 3. 4. 2011 (17:30 - 21:30)
  • Místo: Prostor 42 - Gorazdova 1, Palackého náměstí, Praha 2
  • Cena: 250 Kč
  • Lektor: Martin Bartošek
  • http://www.prostor42.cz/akce/osho-divine-healing-pohybove-regeneracni-antistresove-cviceni-0
Termíny