Kouzelné malování s čarováním - premiéra - Petr Ocelík

Divadlo, Pro děti

Kouzelné čarování s malováním je interaktivní představení profesionálního iluizionisty Petra Ocelíka z umělecké skupiny New Absolon - ART OF MAGIC. V posledních letech působí převážně ve Francii, kde každoročně uvádějí novou show na turné. Jsou pravidelnými hosty v TV a v galashow magických festivalů. Francouzskou televizí Fr 1 byli vyhlášeni za nejlepší iluzionisty roku, podobně jako o rok dříve David Copperfield. Dále také realizuje ilizionistické efekty pro filmy a muzikály (Hudební divadlo v Karlíně - Carmen, Divadlo Kalich - Touha.

 

Vhlavní roli se představí profesor Zlomtužka, mistr vmalování čáry, který přichází odprezentovat svoji přednášku o umění malování.Na kouzelném plátněmalířova stojanu se však dějí podivné věci. Nakreslené čáry mizí, mění tvar a dělají se na nich uzly. Nakreslené předměty se zhmotňují, stávají skutečnými a vyskakují z obrazu.V rukou malých diváků pak dokazují svůj kouzelný původ. Nakreslenému klaunovi naroste nos a mezitím malíř maluje na plátno čáry a děti se předhánějí vtom, kdo dříve uhodne, co to je.Žába, osel, kůň žirafa, klaun, hlava, smějící se Turek, zasmušilý kuchař.....jejich fantazie nezná mezí. A když se do toho všeho ještě zapojí „povedený" bratr pana profesora LEO, nebude to stím malováním asi úplně lehké.

Po předchozích dobrých zkušenostech a velmi kladných odezvách od diváků, bude po představení pro děti připravena malá kreativní dílna, kde se mohou malí diváci také na chvíli stát kouzelníky a malíři. Takový osobní prožitek umocní celkový zážitek zpředstavení a děti budou na pohádku dlouho vzpomínat.

 

Účinkují

Petr Ocelík

Další dokumenty k akci

  
Kontakty

www.vltavska.cz

Termíny