Letní tábor pro děti "EUSTACH 2011"

Volný čas, Sport, Pro děti

Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra se vrací k dlouholeté tradici pořádání letních dětských táborů v rámci resortu Ministerstva vnitra. Ten letošní se uskuteční ve dnech 16. - 30. července na pomezí Jihočeského kraje a kraje Vysočina ve strhujícím prostředí hlubokých hvozdů vrcholu kopce Bohutín (710 m) nedaleko pramene řeky Kamenice,jenž byl před několika lety slavnostně zasvěcen sv. Václavovi. Samotný tábor je situován na mýtině v okolí bývalé hájovny U Eustachů, která byla v roce 1945využita partyzánským odbojem jako velitelské stanoviště. Tábor nabízí dětem od šesti do sedmnácti let ubytování v dvoupokojových chatách s verandou, v menších čtyřlůžkových chatkách, či ve stanech s podlážkami. Stravu připraví tým profesionálů v místní nově vybavené kuchyni. V parných dnech přijde vhod koupání v nádrži s pískovou filtrací a k pohodově strávenému létu přispěje i fotbalové a volejbalové hřiště. Moderní umývárny a toalety zajistí hygienický komfort. To vše bude sloužit výhradně účastníkům tábora zaměřeného na jednotlivé zájmové činnosti jako jsou sportovní hry, tábornické
dovednosti, turistika, přežití v přírodě, či míčové sporty. Součástí programu bude i celotáborová hra zaměřená na fantasy, přírodu i sport doplněná večerními táboráky, diskotékami či promítáním filmů. O další zpestření se postarají se svými ukázkami návštěvy z řad integrovaného záchranného systému, Policie ČR a místního polesí. Děti se mohou těšit na zajímavý program a nové kamarády pod vedením zkušených vedoucích, kteří s námi spolupracovali na minulých úspěšných ročnících letních táborů.
Cena táborového pobytu je 4 300,- Kč a je možné čerpat příspěvky z FKSP. Očekává se zájem převážně z řad resortních zaměstnanců, ale své dítě mohou na tábor poslat i mimoresortní zájemci. Závazné přihlášky odesílejte nejpozději do konce dubna. Více informací a související dokumenty ke stažení jsou na webu www.zsmv.cz.

Další dokumenty k akci

  
Termíny