Přednáška: Podstata taoistické meditace a cvičeni

Volný čas

Přednášku pořádá pražské Tao Centrum.

Pražské Tao Centrum je součástí světového Universálního systému - Ozdravující Tao, Mantaka Chia. Mantak Chia je taoistický Mistr současnosti, kreativní a tvůrčí osobnost, který sjednotil taoistické techniky. Je autorem kolem 35 knih, které jsou přeloženy do více než 20 světových jazyků. Taoistická cesta je tisíciletí ověřenou tradicí, cestou Konfucia a Lao´c.

Přednáška se koná: 16. 2. 2011 (středa) od 19.00.

Místo konání: Centrum tradiční čínské medicíny - "Most ke zdrávi", Nádražní 17a, 150 00, Praha 5, Smíchov. (2 min. od stanice metra Anděl, v centru čínské medicíny potřebujete přezůvky nebo naboso)

Systém taoistických technik pracuje s neustálým proudem životní energie, propojuje mysl a emoce, tělo a ducha. Je to proces, který nám otevírá cestu k naší fyzické síle a zdraví, k emocionální rovnováze, ke svobodě mysli, k naší intuici a transcendentnímu aspektu naší bytosti.

Základní taoistické praktiky jsou účinnými nástroji pro rozvinutí, naplnění a obohacení každodenního života. V průběhu meditace a cvičení objevíte váš vnitřní energetický potenciál, poznáte cesty, jak znovu uvést vlastní život do souladu s vaší individuální podstatou, nastolit vnitřní harmonii a klid.

Jak se zbavit emočních bloků pomocí technik Tao?

Jak změnit své vibrační charakteristiky?

Jak se napojit na nekonečné zdroje energie?

Taoistický pohled na nesmrtelnost - mýtus, nebo realita? 

Proč je nezbytné aktivovat sexuální energii?

Jsou zásoby sexuální energie omezené?

Jaké techniky nabízí Tao pro aktivaci sexuální energie?

Tyto a další dotazy budeme probírat na přednášce pražského Tao Centra.

Zveme Vás na společné putování cestou Taoismu, cestou Konfucia a Lao Ć (Lao Tse).

Kontakt: www.taocentrum.cz, telefon: 724 148 779, e-mail: taocentrum@volny.cz

Účinkují

Přednášku pořádá pražské Tao Centrum.

Pražské Tao Centrum je součástí světového Universálního systému - Ozdravující Tao, Mantaka Chia. Mantak Chia je taoistický Mistr současnosti, kreativní a tvůrčí osobnost, který sjednotil taoistické techniky. Je autorem kolem 35 knih, které jsou přeloženy do více než 20 světových jazyků.

Další dokumenty k akci

  
Termíny