"Lyžuj a plav" ve Ski areálu Razula

Sport

Ski areál Razula ve Velkých Karlovicích letos přináší svým návštěvníkům originální bonusovou akci "Lyžuj a plav". Při zakoupení celodenního skipasu na sjezdovku Horal nebo alespoň půldenního skipasu na sjezdovku Razula získají lyžaři vstup na hodinu zdarma do termálních bazénů ve Sportovně relaxačním centru wellness hotelu Horal.
Bazény jsou letošní novinkou - veřejnosti jsou přístupné od ledna. Hotel Horal, v němž se nacházejí, leží přímo u sjezdovky Horal a je jen 3 kilometry vzdálený od sjezdovky Razula. Lyžařům se díky bazénům otevírá zcela mimořádná příležitost si přes den zasportovat a poté si dopřát relaxaci a zábavu.
Areál tvoří prosklená hala s výhledem do údolí, v níž se nachází plavecký bazén dlouhý 20 metrů s bublerem a hydromasážními tryskami, zábavně relaxační bazén s vodními atrakcemi jako jsou divoká řeka, jeskyně či masážní lavice a dětský bazének. K dispozici je také Vital bar a 80 lehátek, k bazénům přiléhá kardio fitness a návštěvníci mohou také využít služeb přilehlého wellness centra.. Bazény jsou plněny vodou z vlastního vrtu z hloubky 100 metrů, která se vzhledem k vysoké kvalitě před použitím chemicky neupravuje, jen se dohřívá k teplotě termálních pramenů - plavecká část na 32°C a relaxační na 36°C. Voda obsahuje minerální látky, které mají příznivé účinky na kožní nemoci. Blahodárný vliv ještě násobí použití mořské soli, což je v regionu unikát.

Využít jednorázový hodinový volný vstup je možné do 2 měsíců od koupě skipasu. Za každých započatých 30 minut nad rámec bezplatné hodiny se připočítává 50 Kč.

Termíny