Tvoření s edicí TOPP

Pro děti

Sobota 10. února v 15-17 hodin – Tvoření s edicí TOPP: Tvoříme z papírových ruliček; DŮM KNIHY KNIHCENTRUM.cz

Z papírových ruliček může být skvělý materiál pro vyrábění, proto by byla nesmírná škoda je vyhazovat do koše. Přijďte si s námi vytvořit veselé figurky a dekorace.

Tvoříme z papírových ruliček

Chcete si vyrobit své oblíbené zvířátko? Nebo snad girlandu z raket na narozeninovou párty? Stačí pár tahů štětcem, kousek látky nebo barevného papíru, nalepit pár doplňků a ruličky se jako zázrakem promění v rychlé káry, nádherné náramky nebo nebojácné lišky. V knize najdete na 70 modelů k vyrábění i ke hraní.

Knihy z edice TOPP jsou určeny všem věkovým skupinám čtenářů, především však dětem a mládeži. Přinášejí názorné, barevnými ilustracemi a předlohami doprovázené, návody k tvorbě nejrůznějších výrobků z mnoha materiálů. Rovněž se zaměřuje na dětskou literaturu, najdete u ní knížky pro nejmenší děti, předškoláky nebo malé školáky.

Využijte 20% slevu na vybraný titul uvedeného autora, platnou v den události. Sleva vám bude odečtena na pokladně při nákupu na prodejně v DOMĚ KNIHY Knihcentrum.cz. Nevztahuje se na nákup v e-shopu. 

Rezervujte si místo na webových stránkách www.knihcentrum-ostrava.cz/rezervace. Upozornění – 15 minut před začátkem akce rezervace propadají, dostavte se prosím včas! 

Informace o akcích v DOMĚ KNIHY naleznete také v mobilní aplikaci Moje Ostrava, kterou lze zdarma stáhnout pro Android i iOS. 

 

Akce v rámci projektu Dům knihy Živě!!! spolufinancuje statutární město Ostrava. 

Termíny