TANEC - HEJBNI KOSTROU aneb hýbni i rozumem

Volný čas

Jednodenní taneční seminář

HEJBNI KOSTROU aneb hýbni i rozumem

Nejde ani tak o estetično a dokonalost tance, jako spíš o výpovědní hodnotu, o autentické vyjádření pocitů a postojů kdanému tématu, i ktomu, co nás právě zajímá a na co hledáme odpovědi.

Je zajímavé, co vše se dá přečíst zřeči těla a při tanci, bez filtrace mysli, kdy spontánně vyjadřujeme, co je vnás ukryté. Veškeré dojmy a postřehy se zároveň stancem dají skládat i na semináři do smysluplných informací (abychom ten rozum nevynechali zas úplně), ale to už bude na každém zvás, nakolik zachcete, aby se vás tanec dotýkal. Někomu postačí propocený oděv, jiný bude chtít zajít mnohem více do hloubky vpoznávání sebe sama, další se spokojí sradostí zpohybu.

Sebepoznávání a vztahy, to jsou témata, kterými se určitě protančíme, ale zároveň chci také improvizovat a seminář vám ušít co nejvíce na míru, podle toho, co vás bude aktuálně zajímat a propojovat.

 

Kdo: práce vmaximálně 5-členné skupině, bez věkového omezení. Budu ráda za smíšenou skupinu, takže kéž by tato slova upoutala jak ženy, tak i muže. Předchozí zkušenosti stancem nejsou podmínkou

S sebou: dostatek jídla a pití (i když vprůběhu bude hodina na oběd), něco na nohy (ponožky, cvičky...), ale můžete tančit i bosi.

Termín: 6.2.2011 v čase 9.00-17.00 hodin (spřestávkou na oběd)

Cena: 1 000 Kč

Lektorka: Lenka Lánská

Informace: Lenka Lánská, tel.: 603424 858

 

Kontakty

www.autentico.cz

Termíny