Seminář o strachu aneb poznej svůj strach a staň se jeho vládcem

Volný čas

 

To, co lidé nazývají štěstí, je okamžik, když se přestanou bát. Naučit se pochopit a uchopit to, čeho se bojíme, je první krok k osvobození se. Na tomto semináři se budeme věnovat strachu, jak a proč vzniká, jak s ním můžeme pracovat, jak rozpoznávat různé strachy. Protože to, co jsme měli možnost pochopit, to nás přestává omezovat a ohrožovat. I se strachem si můžeme hrát.

 

Jedná se o prožitkový seminář, jehož součástí jsou dvě meditace: jedna na téma strach jako takový, druhá na téma práce se strachem a jedna společná hrátka pro odvážné dospělé.

Co ssebou?

Odvahu,přátele, pohodlné oblečení, přezůvky, svačinu a nápoj, pastelky

 


Co Vás to bude stát?(vstupné): 850,-
Můžete také ušetřit 100Kč až 200Kč, když: (pokud splníte dvě podmínky, získáte slevu 150Kč, pokud splníte tři podmínky ušetříte 200Kč, pokud splníte čtyři podmínky ušetříte 200Kč a dostanete čokoládu:)):

 


  • 1.zaplatíte do 19.2.2011na č.ú.: 2500034126/2010

  • 2.jste student a budete chtít slevu

  • 3.přivedete další dva kamarády :)

  • 4.jste absolventy semináře Osebelásce 12.2.2011

 

Mgr. Radana Rovena Štěpánková

 

Provázím klienty klepšímu psychickému zdraví již 17let. Ve své praxi čerpám jak ze znalostí klasické psychologie tak zalternativních oborů péče o zdraví a osobnostního rozvoje. Při práci sklienty jsem si všimla, že právě strach je často tím, co bere radost ze života.

 

Jsem autorem a hlavním realizátorem prožitkových seberozvojových a komunikačních výcviků pro mládež i dospělé.

 

Po promoci na UK jsem vPraze absolvovala psychoterapeutický výcvik vindividuální iskupinové psychoterapii, vmém dalším vzdělání naleznete např. i výcvik vrodinných konstelacích, výcvik vimaginativních technikách, výcvik varteterapii a řadu seberozvojových workshopů (např. logoterapii, focusing, léčba poruch příjmu potravy, meditace jako cesta, krizová intervence).

  • Datum a čas: 26. 2. 2011 (10:00 - 17:00)
  • Místo: Prostor 42 - Gorazdova 1, Palackého náměstí, Praha 2
  • Cena: 850 Kč
  • Lektor: Mgr. Radana Rovena Štěpánková

 

Termíny