Seminář o sebelásce jako základu lásky

Volný čas

 

Máte pocit, že ke štěstí Vám stále něco chybí? Nebo , že máte málo důvěry vsebe. Pak tento seminář je právě pro Vás. Společně se budeme učit, jak sebe sama vést ke spokojenosti.

 

Dnešní seminář je složen ze dvou bloků, oba spojuje láska ksobě samému a uzdravující schopnost Lásky.

 

Vprvním bloku se budeme věnovat síle lásky, která je tvůrčí silou, všimneme si rozdílu mezi sobeckostí a sebeláskou a také rozdílu výchovy kfalešnému sebevědomí a kLásce. Uvidíme, jak sebeláska může obohatit vztahy sdruhými a také si vyzkoušíme, jak na to.

 

Vdruhém bloku se budeme věnovat vnitřnímu dítěti. Seznámíme se saktuálním stavem našeho vnitřního dítěte a poskytneme mu léčivou sílu Lásky kjeho rozvoji, uzdravení. Nechme se třeba i překvapit, co naše vnitřní dítě od nás potřebuje. Můžeme tak často uzdravit i naše vztahy snejbližšími.

Co ssebou?

 

Odvahu, , přátele, pohodlné oblečení, přezůvky, svačinu a nápoj, pastelky, váš oblíbený plyšák (medvěd) - není povinné, ale vhodné ano.

 

Co Vás to bude stát? (vstupné): 850,-
Můžete také ušetřit 100Kč až 200Kč, když: (pokud splníte dvě podmínky, získáte slevu 150Kč, pokud splníte všechny tři podmínky, ušetříte 200Kč:)):

 


  • 1.zaplatíte do 5.2.2011na č.ú.: 2500034126/2010

  • 2.jste student a budete chtít slevu

  • 3.přivedete další dva kamarády :)

 

Mgr. Radana Rovena Štěpánková:

 

Provázím klienty klepšímu psychickému zdraví již 17let. Ve své praxi čerpám jak ze znalostí klasické psychologie tak zalternativních oborů péče o zdraví a osobnostní rozvoj. Při práci sklienty jsem si všimla, že často právě nedostatek sebelásky je zdrojem mnoha potíží.

 

Jsem autorem a hlavním realizátorem prožitkových seberozvojových a komunikačních výcviků pro mládež i dospělé.

 

Po promoci na UK vPraze jsem absolvovala psychoterapeutický výcvik vindividuální iskupinové psychoterapii, vmém dalším vzdělání naleznete např. i výcvik vrodinných konstelacích, výcvik vimaginativních technikách, výcvik varteterapii a řadu seberozvojových workshopů (např. logoterapii, focusing, léčba poruch příjmu potravy, meditace jako cesta, krizová intervence).

  • Datum a čas: 12. 2. 2011 (10:00 - 17:30)
  • Místo: Prostor 42 - Gorazdova 1, Palackého náměstí, Praha 2
  • Cena: 850 Kč
  • Lektor: Mgr. Radana Rovena Štěpánková

 

Termíny