Esoterický festival

Volný čas

Podívej se dovnitř - pro zdraví a duši

Na II. ročníku esoterického festivalu vystoupí 20 přednášejících s21 přednáškami. Představíme vám pár nejznámějších.

V divadelním sále vystoupí Jaroslav Drábek se svou Hrou na tibetské mísy. Karomaterapii vám řekne více Vlastimila Kolarčíková. Cestu ke zdraví a štěstí představí psycholožka PhDr. Patricie Anzari CSc.

Ve společenském sále přednáší známý muzikoterapeut Vlastimil Marek - Zázrak lidského hlasu aneb Každá maminka je mozart. Ájurvédskou medicínu vživotě a dlouhověkost zdraví vám bude prezentovat MUDr. David Frej. Pokud vás zajímají bylinky a léčivé rostliny nenechte si ujít přednášku od Pavla Váňi. A jako poslední ochutnávku vám nabídneme homeopatickou léčbu bolestí od MUDr. Alexandra Fesíka.

Můžete se těšit i na workshopy, jako jsou břišní tance, flamenco nebo uklidňující tantrajóga. Připravili jsme pro vás bohatý doprovodný program. Nejzajímavější uvedeme sypání mandaly pískem. Další program už bude záležet jen na vás, co máte rádi a zčeho si vyberete. Můžete se podívat na zdravou výživu, oblečení, bižuterii, mandaly, sošky, zélandskou konopnou a bio kosmetiku nebo knihy. Pokud rádi posloucháte relaxační a meditační hudbu nezapomeňte navštívit pana Rolanda Santého s jeho Millenium music.

Slavnostní zakončení festivalu proběhne v17.00 hodin vdivadelním sále kulturního domu TRISIA, a.s. Představí se vám skupina ZA HRANICEMI TICHA - Meditační hrátky se zvukem alikvótní a spontánní zpěv sdoprovodem na různé etnické nástroje.

Tohle je jen malá upoutávka toho, co vás čeká a proto vás milí přátelé, které láká esoterika srdečně zveme na II.ročník esoterického festivalu vTřinci. 





Účinkují

 

 





Kontakty

www.trisia.cz

Termíny