21Seminář Feng Shui zdraví a cesta života

Volný čas

Naučíte se harmonizovat své zdraví a poznáte cestu svého života

Umění práce s energiemi JIN/JANG a pěti elementů (dřevo, oheň, země, kov a voda) vám umožní harmonizovat své zdraví a celou cestu života tak, aby vám přinášela co nejvíce radosti a co nejméně vyčerpání.

Díky Astrotypu poznáte, jaké energie jsou pro vás nejvhodnější, které vás posilují a které naopak oslabují vaše orgány a tím zhoršují zdraví a zkracují život. Nahlédnete do základů tradiční čínské medicíny, která neřeší nemoci, ale aktivizuje uzdravovací procesy v těle. V tradiční čínské medicíně se nahlíží na člověka jako takového, tudíž bere v potaz nejen fyzické zdraví, ale i psychickou pohodu. Každý orgán je spjats dalšími, které ovlivňují určitou oblast, ale také s emocemi. Dozvíte se, že když jste například hodně vzteklí, tak to může oslabit vaše játra a žlučník, může to mít vliv i na vaše oči a budete mít zřejmě problémy i s rozhodováním a plánováním, problémy s tvůrčí činnostíatd. Naučíte se tak preventivně předcházet oslabování svých orgánů a naopak je budete umět posilovat. Tím zabráníte jejich vyčerpání a následným nemocem.

Dále poznáte, jakou životní cestu vám vaše energie předurčují a jak tuto cestu můžete naplnit a jaké jsou možnosti tuto cestu během života měnit.

Účinkují

Lektor Ing. Jiří Černák

Kontakty

www.byu.cz

Termíny